Дозуючі насоси для басейнів

Дозувальні насоси для басейнів: види, особливості

Дозувальні насоси для басейнів — це обладнання, яке дозволяє максимально спростити процес водопідготовки. З їхньою допомогою виходить швидко та максимально точно відміряти потрібні обсяги добавок, що використовуються в процесі обслуговування басейну. Насоси-дозатори — незамінні помічники у процесах дезінфекції, регулювання pH, флокуляції та коагуляції.

Дозувальні насоси для басейнів бувають декількох типів: плунжерні, мембранні, перистальтичні. Перші використовуються, коли необхідно створити сильний тиск або забезпечити постачання великого обсягу речовини, що дозується. Принцип роботи таких пристроїв полягає у зворотно-поступальних рухах плунжера, розташованого всередині циліндра. Такі агрегати виробляють зазвичай з високолегованої сталі та інших матеріалів, які не вступають у хімічні реакції з середовищем, що перекачується.

Мембранні насоси не мають у своїй конструкції механізмів, що рухаються, а працюють шляхом коливання мембрани, яка одночасно виконує роль стінки робочої камери. Такі агрегати підходять для дозування агресивної хімії та абразивних рідин.

Якщо потрібно перекачувати в'язкі, кристалізуються речовини, емульсії з твердими та досить великими частинками, тоді вдаються до допомоги перистальтичних насосів. Перевага такого обладнання — можливість максимально точно дозувати речовини з подальшою їхньою подачею до напірних та безнапірних систем.

Як вибрати дозувальний насос для басейну

Щоб правильно вибрати дозувальний насос для басейну, слід враховувати такі моменти:

  • хімічний склад речовини, яка має бути дозована;
  • в'язкість субстанції;
  • продуктивність агрегату;
  • обсяг, місце розташування та завантаженість басейну;
  • необхідний тиск, який треба забезпечити обладнанню;
  • спосіб керування.

Для дозування кожної хімічної речовини використовується певний тип обладнання. Так, для догляду за басейном може знадобитися окремий дозувальний насос для хлору, флокулянту, альгіциду, регуляторів pH.

Потужність техніки вибирають з урахуванням об'єму та локації басейну. Чим більший обсяг водойми, тим потужніше обладнання необхідне. Наприклад, для обслуговування критого басейну об'ємом 200 м3 або вуличного об'ємом 100 м3 зазвичай застосовують дозувальні насоси, продуктивність яких становить близько 1,5 л/год

Для дозування концентрованих кислот найкраще підходить обладнання з фторопласту (PVDF) або полівінілхлориду. Для роботи з високолужним середовищем — поліпропілен. Для дозування розчинів на основі органічних розчинників підійдуть агрегати з неіржавної сталі.

Якщо ви вперше вибираєте насос-дозатор і не знаєте, якому варіанту краще віддати перевагу, або у вас виникли складнощі з підбором агрегата для дозування певного виду хімії для басейну, співробітники інтернет-магазину basmarket.com.ua допоможуть вам з вибором та порадять найкращий варіант техніки з урахуванням ваших потреб. Ви можете без проблем купити насос для басейну або фільтр для басейну саме в нашому інтернет-магазині.

Купити дозувальні насоси для басейнів з доставкою по Україні

Замовляйте якісні дозувальні насоси на нашому сайті. У каталозі знайдете широкий вибір агрегатів з різними технічними характеристиками за найвигіднішими цінами на вітчизняному ринку. Весь товар, представлений у каталозі, є на нашому складі, а отже, може бути відправлений одразу після обробки вашого замовлення.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Дозуючі насоси для басейнів саме у нас:
  • висока якість товару
  • різноманітність асортименту
  • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15