Атракціони для басейнів

Водні атракціони для басейнів

Спортивний, домашній, громадський або розважальний комерційний басейн завжди можна облаштувати за допомогою додаткового обладнання. Це дозволить покращити привабливість всієї конструкції та підвищить оздоровчий ефект.

Різновиди додаткового обладнання

Водний атракціон для басейну — чудове сучасне рішення, яке дозволить надати зоні відпочинку презентабельний вигляд і додасть функціональних можливостей. До додаткового обладнання басейнів належать:

Найпоширенішим обладнанням для басейну вважають водоспади. Виробники пропонують бортові та настінні конструкції. Їх виготовляють із нержавіючої сталі. Водоспади представлені в різних конфігураціях. Вони відрізняються основою, кутом вигину та шириною сопла. Вибір відповідної моделі залежить від дизайну, в якому виконаний басейн, і його функціоналу.

Струмені падаючої води сприяють розслабленню та заспокоєнню. Вони позитивно впливають на нервову систему. Це чудовий релаксант, який швидко знімає напругу в шийно-комірцевій та плечовій зоні.

Такі водні атракціони часто оснащені підсвічуванням водного потоку, що допомагає створити атмосферу умиротворення та затишку.

Затребуваним видом водоспаду вважають водяну гармату. Вона характеризується великою інтенсивністю потоку струменя. Точковий масаж має особливий оздоровчий ефект.

На окрему увагу заслуговують аеромасажні лежаки та донне плато. Такі установки дозволяють одержати ще один вид підводного масажу. В основі таких систем лежить компресор, що нагнітає повітря. Через отвори поверхні плато або лежаків бульбашки повітря виходять у воду, забезпечуючи м'який ефект, що масажує. Аеромасажні установки допомагають:

  • нормалізувати кров'яний тиск;
  • стабілізувати нервову систему;
  • розслабитися.

Система протитоків дозволить урізноманітнити відпочинок. Спеціальні установки створюють штучну течію, яку можна регулювати. У таких басейнах проводять сеанси гідромасажу, тренують плавців і проводять аквааеробіку. Менш потужні протитоки часто використовують для встановлення в дитячому басейні. Вони забезпечують легкий гідромасажний ефект.

Системи протитоків бувають стаціонарного або портативного типу. Їх можна встановлювати в плівкові чи бетонні басейни. Навісні системи призначені для встановлення на борт. У комплекті кожної системи є насос, регулятор струменя повітря, сопла та перемикач. Обладнання виготовлене з удароміцного матеріалу, що характеризується корозійною міцністю.

Додатково до систем протитоків можна придбати масажні шланги. Вони кріпляться до сопла та використовуються для масажу.

Купівля обладнання на сайті Басейн-Маркет

В інтернет-магазині можна купити не лише водні атракціони для басейну, але й додаткові комплектуючі:

  • обладнання для підготовки води;
  • системи для заповнення басейнів;
  • обладнання для чищення;
  • витратні матеріали;
  • комплектуючі для розваг і покращення дизайну зони відпочинку.

Також можна купити каркасний басейн.

Під час оформлення замовлення можна вказати самовивіз із нашого офісу в Києві. Доставка містами України здійснюється перевізником протягом п'яти робочих днів. Під час отримання обладнання потрібно перевірити замовлення на відсутність механічних пошкоджень і наявність всіх комплектуючих.

Протягом двох тижнів після покупки можна обміняти обладнання, яке не відповідає якості. До кожної системи додається гарантійний талон.

Оплата замовлення здійснюється на банківську картку, можливий безготівковий розрахунок. Покупець може вибрати післяплату на відділенні транспортника. Під час самовивозу допускається оплата товару в офісі.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Найпопулярніші: Телефонуйте нашим менеджерам! Нам завжди є що вам запропонувати!
Ми працюємо з покупцями з будь-яких регіонів України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші фахівці розкажуть про всі особливості товару, що цікавить, за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15