Дозувальне обладнання для басейнів

Усе для дозування очищення води в басейнах

Наявність державних, муніципальних, корпоративних, приватних басейнів — частина сучасного життя, що вкорінилася, ознака її здорового образу, активного відпочинку, розваг, високого суспільного статусу тих, хто володіє та користується цими благами. У зв'язку з цим купити та встановити басейн охочих — хоч греблю гати, навіть у такій поки не найбагатшій країні, як Україна.

Головна перевага басейну — чиста вода, яка не загрожує безпеці плавців, а також не забруднює сам басейн.

Оснащенням вітчизняних власників басейнів дозувальним обладнанням, яке якраз і призначене для проведення грамотної хімічної дезінфекції, освітлення, пом'якшення води, позбавлення її від перекосів у кислотно-лужному балансі та водоростей, що з'являються іноді, найбільш успішно ось уже два десятки років займається спеціалізований магазин Басейн-Маркет, інтернет-сайт якого basmarket.com.ua дає можливість замовити та rкупити станцію, дозатор-напівавтомат, а також повний комплект компонентів для них, зокрема калібрувальні розчини, не виходячи з дому або офісу, розташованого в будь-якій географічній точці країни.

Станції та інше обладнання для дозування очищення в басейні

Повноцінно вирішувати в автоматичному режимі весь комплекс проблем, пов'язаних з очищенням (пропорційним дозуванням реагентів) та вимірами (контролем) кислотності (pH), вільного хлору та редокс-потенціалу (mV) води у басейні допоможе, якщо її у нас купити, вимірювально-дозувальна станція з вбудованими мембранними насосами або перистальтичними насосами, до складу яких також входять:

Відвідувач нашого сайту буде поінформований через текстовий опис приладу в електронному каталозі або за допомогою професійної консультації спеціаліста про можливі зміни комплекту (включення до нього, наприклад, калібрувальних розчинів), роботи насосних компонентів, продуктивності станції (кількості літрів на годину) при певному тиску.

Відносна дорожнеча станційного дозувального обладнання цілком виправдана ефективністю його роботи та довговічністю експлуатації.

Водночас, для хімічного очищення води в басейні можуть бути з успіхом застосовані й інші дозувальні пристрої, вартість яких суттєво нижча: мембранні насоси, які сьогодні найбільш популярні серед споживачів, а також доступні за ціною напівавтоматичні дозатори, які забезпечують, після того, як їх включать у ланцюг циркуляції води, введення в басейн знезаражувальних речовин.

Співробітники інтернет-магазину дбають і про те, щоб його клієнти могли вчасно замінити в купленому раніше дозаторному устаткуванні окремі елементи, що вичерпали свій ресурс (шланги, клапани, електроди), а також поповнити запас калібрувальних розчинів.

Дозувальне обладнання для басейнів — вигідна покупка в Басейн-Маркет

Вигода полягає не лише у встановленій нами ціні цієї високоякісної продукції, яка легко витримує будь-яку конкуренцію, та може виявитися ще нижчою через гнучку систему знижок, але й у можливості тут же скористатися, зокрема, сервісним обслуговуванням.

Нашому клієнту буде комфортно здійснити покупку станції, купити насос для басейну, дозатора-напівавтомата, деталей до них або калібрувального розчину, оскільки оформляється вона швидко й просто, оплата здійснюється будь-яким зручним для покупця способом, а доставка завжди точна та своєчасна.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Найпопулярніші: Телефонуйте нашим менеджерам! Нам завжди є що вам запропонувати!
Ми працюємо з покупцями з будь-яких регіонів України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші фахівці розкажуть про всі особливості товару, що цікавить, за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15