Комплектуючі для каркасних басейнів

Компоненти, необхідні для забезпечення міцності, зносостійкості та довговічності басейнів

Усе більше власників земельних ділянок облаштовують зону відпочинку басейнами. Конструкції давно перестали бути елементом розкоші. Сучасний ринок пропонує величезне розмаїття моделей відповідно до вподобань, способу експлуатації, дизайну. Користувачі можуть вибрати невеликі резервуари для охолодження в спеку або глибокі варіанти для плавання, ігрових розваг, проведення часу в колі сім'ї. Для літнього дозвілля цілком підійде каркасний басейн, що складається зі стінок, бортиків і деталей каркаса.

Надійні виробники пропонують конструкції високої якості, що складаються з надійних металевих стінок, особливо в разі всесезонних моделей. Комплектації відрізняються залежно від виду басейну. Також користувачі в будь-який момент можуть придбати необхідні компоненти. Останні необхідні для ефективної роботи, очищення, прибирання сміття, забезпечення безпеки, комфорту.

Різновиди компонентів для каркасних басейнів

Під час експлуатації важливо користуватися чистою водою, яка може подаватися з будь-якої водойми, свердловини, центрального водопостачання. Забезпечити максимальну чистоту можна за допомогою системи фільтрації. Вибір необхідно здійснювати з урахуванням об'єму чаші, частоти та кількості користувачів. Швидкість подачі води прямо впливає на роботу фільтрів. Виробник вказує межі максимального та мінімального показника. Економічним варіантом є пісочні фільтри. Також можна придбати діатомові, які, так само як і попередні, потребують постійного чищення, або картриджні. Останні містять мають картриджі, які легко чистяться та замінюються.

Власники каркасних басейнів повинні потурбуватись про наявність насоса, знезараження води, захисного покриття. Захист гарантує виключення потрапляння сміття, зменшення тепловтрати, скорочення швидкості випаровування рідини. Для догляду також можуть знадобитися такі компоненти:

  • скімери — очищення верхнього шару Н2О;
  • пилотяг — підтримка дна та стінок резервуара;
  • сходи — для зручності користування всіма членами сім'ї.

Ремкомплект повинен завжди повинен бути за наявності надувної чаші, що дозволить швидко усунути проколи, розриви та порізи. Злами або деформація можуть стосуватися стійок, тому за потреби деталь необхідно замінити в найкоротші терміни. На сайті інтернет-магазину Басейн-Маркет (Київ) можна придбати будь-які компоненти для каркасних басейнів, щоб забезпечити належну роботу, догляд і довговічність конструкції.

Зручне замовлення компонентів в Україні

На сайті інтернет-магазину Басейн-Маркет є великий каталог, що дозволяє придбати компоненти для каркасного басейну у всіх містах України — Одесі, Києві, Харкові. Ми пропонуємо здійснювати покупки максимально просто, обираючи позицію в каталозі, скориставшись фільтром та зручним пошуковиком. У нашому магазині є фільтри, шланги, трійники, крани, адаптери, штифти, сходи та багато іншого.

Своєчасна заміна витратних матеріалів та догляд забезпечують довговічність обладнання. Наші фахівці в будь-який момент готові консультувати з усіх питань обслуговування та догляду за каркасними басейнами. Замовлення приймаються в онлайн-режимі й за телефоном. У нас ви також можете придбати конструкцію будь-якої форми та глибини, щоб організувати на ділянці чудову зону відпочинку.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Комплектуючі для каркасних басейнів саме у нас:
  • висока якість товару
  • різноманітність асортименту
  • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15