Комплектуючі до сходів

Аксесуари для безпеки та комфорту перебування в басейні

Власний басейн на території дачі чи приватного будинку — мрія багатьох. Немає нічого кращого, ніж спекотним літнім днем поринути у прохолодну блакитну воду. Ще більше радісних емоцій штучні водойми викликають у дітей, для яких це не лише розвага, а й один зі способів фізичного розвитку. Користування водними процедурами неможливо переоцінити.

Встановлюючи басейн, необхідно подбати про комфорт і безпеку осіб, які ним користуватимуться. Причому безпека має бути забезпечена не лише у басейні, а й у підході до резервуара. Оскільки для облицювання бортів, стін і дна басейнів найчастіше використовується плитка, яка під час потрапляння води стає слизькою, потрібно у місцях заходу у воду використовувати спеціальне покриття. Килимки з поліуретану або поліпропілену забезпечать надійне зчеплення ступнів ніг людини та запобігатимуть випадковому падінню.

Сходи — обов'язковий атрибут глибокого басейну

Окрім протиковзкого покриття для входу у воду та виходу, повинні бути встановлені різноманітні поручні та сходи. Сходи знадобляться в тому випадку, якщо висота борту перевищує 60 см. Сходи бувають двох видів: з упором у дно і такі, що кріпляться до стінки. Перша конструкція найбільш стійка, оскільки має три точки опори (бортик, стінку та дно басейну). Вона здатна витримати людину великої ваги та встановлюється у басейнах для дорослих. Такими сходами зручно виходити з води — оскільки одночасно можна задіяти ноги та руки. Завдяки збільшеній довжині та великій кількості щаблів ціна таких сходів є високою. Дешевшим варіантом є конструкції з кріпленням на стінку. Вони мають близько трьох-чотирьох ступенів, які найчастіше доходять лише трохи нижче поверхні води. Якщо спуск у воду за допомогою таких ступенів не є складним, то для підйому назад знадобляться вправність і фізичні зусилля.

Як матеріали для їх виготовлення найчастіше використовується:

  • неіржавна сталь — міцний і довговічний матеріал із високою ремонтопридатністю. Недоліком конструкцій з неіржавної сталі є їхня велика вага та висока ціна;
  • алюміній — менш міцний матеріал, який ще й погано ремонтується. Відламану сходинку приварити можна буде лише спеціальним аргоновим зварюванням;
  • пластик — легкий, дешевий неіржавний матеріал із відносно непоганою ремонтопридатністю. Найчастіше разом із пластиковими деталями використовуються алюмінієві або виконані з неіржавної сталі фрагменти. На вигляд поступається двом попереднім матеріалам.

Під час покупки сходів слід враховувати, що міцність конструкції залежатиме не лише від матеріалу її виготовлення, а й від якості комплектуючих, за допомогою яких вони кріпляться до борту басейну. Пластмасові закладні елементи із затискачем дуги сходів, які використовує більшість виробників, служать недовго та з часом розбовтуються, впливаючи на стійкість конструкції. У зв'язку з цим краще купувати сходи із металевими заставними елементами.

Комплектуючі для сходів басейнів від компанії «Басейн-Маркет»

Купити якісні комплектуючі для сходів, а також інші аксесуари для басейну за вигідною ціною пропонує інтернет-магазин «Басейн-Маркет», який входить до складу групи компаній із 20-річним досвідом роботи в басейновому бізнесі. Компанія надає повний спектр товарів і послуг, які включають проєктування, будівництво, обслуговування будь-яких басейнів (від каркасних до аквапарків). Головною перевагою нашої компанії є те, що ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного клієнта й можемо задовольнити всі його побажання.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Комплектуючі до сходів саме у нас:
  • висока якість товару
  • різноманітність асортименту
  • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15