Ультрафіолетові системи

Як обрати ультрафіолетову установку для басейну?

Очищення води в басейні за допомогою ультрафіолетових променів сьогодні вважається одним з найефективніших та найсучасніших методів. Додатковою перевагою є те, що установка може використовуватись як для середніх за розміром домашніх басейнів, так і для великих, які мають комерційне призначення. Враховуючи те, що вибір установок досить великий, виникає цілком логічне запитання: як правильно вибрати ультрафіолет для басейнів?

Найперше — це пропускна здатність. Вона визначається в кубометрах води, яку може знезаразити одна установка за годину роботи. В цьому випадку необхідно орієнтуватися на об’єм басейну та інтенсивність його використання. Друге — напруга. Якщо ви шукаєте установку для побутового використання, оптимальним варіантом стане 220В, для комерційних моделей цей показник може бути вищим. Також варто враховувати термін експлуатації ламп, адже установка потребуватиме періодичної заміни комплектуючих.

Якщо ви хочете купити ультрафіолет для басейнів, замовити установку, а також всі необхідні комплектуючі до неї, зробити це можна в інтернет-магазині «Басейн-Маркет». Ми працюємо по всій Україні.

Ультрафіолет для басейнів: особливості встановлення, переваги

Приймаючи рішення встановити ультрафіолетову лампу для очищення води в басейні, слід розуміти, що попри високу ефективність вона не замінить фільтрацію, а також інші способи видалення бруду. Тому повністю відмовлятися від хімічних реагентів не варто.

Однак така установка має велику кількість переваг:

  • висока ефективність — ультрафіолетові промені здатні знищувати велику кількість бактерій та вірусів, які часто потрапляють у воду, це зробить купання значно безпечнішим, особливо якщо у вас є діти;
  • не впливає на характеристики води — після обробки відсутній специфічний запах, а також негативний вплив на шкіру та здоров’я людей, як це може бути при використанні хімічних очищувачів;
  • простота керування — система буде дезінфікувати заданий об’єм води з тією періодичністю, яку ви встановите, це дозволяє раціонально використовувати ресурс, а також уникнути передозування очищувача;
  • економія — використання ультрафіолету суттєво зменшить витрати на різноманітні реагенти, а також час, який витрачається на обробку.

Для того щоб підвищити ефективність ультрафіолетової установки, а також продовжити термін використання, радимо встановлювати її після фільтру та використовувати засоби для видалення механічних часточок. Чим прозорішою буде вода, тим краще ультрафіолет її очистить.

Де можна купити ультрафіолет для басейну?

Замовити комплект для очищення води ультрафіолетом можна на сайті basmarket.com.ua. В нас представлений великий вибір установок для басейнів різного призначення та об’єму. Також можна купити насос для басейну та інші необхідні для нього товари.

Basmarket — це частина великої групи компаній, яка розвивається в басейному бізнесі понад 20 років. Наша команда створить та реалізує проект будь-якої складності, орієнтуючись на запити та можливості кожного нашого клієнта.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Найпопулярніші: Телефонуйте нашим менеджерам! Нам завжди є що вам запропонувати!
Ми працюємо з покупцями з будь-яких регіонів України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші фахівці розкажуть про всі особливості товару, що цікавить, за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15