З'єднання, проходи

З'єднання та проходи для пластикових труб

Для цілісності систем у басейнах і не тільки потрібні різні з'єднання та проходи. Виняткова міцність і тривалий термін служби – відмінні риси фланцевих з'єднань. Завдяки цьому вони можуть входити в комплект систем трубопроводу, що працюють під високим тиском. Якщо дотримуватися всіх правил установки, то фланцеві з'єднання дозволяють досягати дивовижної герметичності. Для цього у фланців, що стикуються, повинні бути однакові розміри.

Іноді потрібно буде обов'язково підклеювати стики, щоб не зменшувалася міцність кріплення з'єднань на болтах. Це дуже важливо у моменти постійного впливу вібрацій механічного характеру або температурних коливань чи зміни вологості довкола.

Зі збільшенням діаметра трубопроводу актуальність сказаного зростає, тому що на фланці посилюється тиск. Якщо говорити про герметичність, то вона залежить від укладених між фланцями прокладок та їхньої ущільнювальної здатності.

Різновиди з'єднувачів та їхні особливості

Фланець — це розташована на кінці труби плоска пластина з металу, що має для кріплення отвори у вигляді різьби (шпильки з гайками або болти). Ці вироби вважаються поширенішими серед роз'ємних з'єднань. Їх використовують у промисловості. За їхньою допомогою можна з'єднувати окремо взяті приладові частини. Ще до апарату можна приєднувати трубопровід або аналогічну арматуру, датчики приладів для контролю та вимірювання, для з'єднання різних ділянок трубопроводів і не тільки. Одна з позитивних властивостей фланцевих елементів — це можливість їхнього багаторазового використання під час встановлення та демонтажу трубопровідної арматури.

Також з'єднувачами вважаються:

  • фланцевий адаптер — це частина фланцевого з'єднання. Використовується, щоб створювати входи та виходи в різних системах фільтрації;
  • різьбове з'єднання — роз'ємні муфти, потрібні, щоб з'єднувати труби ідентичного діаметра на прямих ділянках трубопроводу. Застосовуються, коли потрібно обв'язувати басейни та інші системи постачання води з температурою до 40 градусів. Роз'ємні з'єднання використовують, щоб будь-якої миті роз'єднувати ділянки трубопроводу для ремонту, очищення або ревізії;
  • фланцеві заглушки — використовуються як заглушки кранів та іншої арматури під час обв'язки басейнів та інших систем постачання води з температурою до 40 градусів;
  • прохід у ємність затискний — потрібен, щоб труби могли проходити між стінками різних обв'язок, таких як фільтри або ємності;
  • фланцеве з'єднання з ПВХ — міцно з'єднує за допомогою фланців труби однакового діаметра на прямих ділянках. Сфера використання — системи водопідготовки плавальних басейнів.

Також часто використовується засувка з фланцем. Вона щільно перекриває прохід робочого середовища в обв'язці басейнів і системах постачання води з температурою до 40 градусів.

Якщо труби мають невеликий діаметр, краще використовувати різьбові (муфтові) з'єднання, адже вони повністю функціональні, але економічні. А от коли труби мають великий діаметр, то потрібні фланцеві з'єднання. Вони здатні витримувати температури, тиск, агресивні середовища. У місцях прикріплення можуть перерозподіляти навантаження.

Загалом фланцеві з'єднання та проходи багатофункціональні. Зокрема, ними дозволяється користуватися під час створення басейнів. Ще вони придатні для трубопроводів із різними середовищами. Форма патрубка — часто кругла (завдяки своїй простоті й надійності), але може бути квадратною або прямокутною.

Чому варто здійснити покупку в нашому інтернет-магазині?

Басейн Маркет пропонує величезний вибір з'єднань для металопластикових, поліпропіленових і пластикових труб. У каталозі представлені виключно якісні та надійні деталі. Оформити покупку можна на сайті чи у телефонному режимі. У випадках труднощів із вибором завжди можна звернутися до наших фахівців. Наші консультанти з радістю допоможуть із підбором і встановленням деталей. Територіально наш магазин знаходиться у Києві. Кожна людина може особисто відвідати його та підібрати все необхідне. Для мешканців інших регіонів передбачене відправлення за допомогою Нової Пошти.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на З'єднання, проходи саме у нас:
  • висока якість товару
  • різноманітність асортименту
  • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15