Термометри

Прилад для вимірювання температури в басейні та інших резервуарах

Для визначення точної температури води, якою заповнена чаша басейну, жолоб штучної водойми або дитяча ванна, використовується спеціальний вимірювальний прилад. На підставі показань термометра можна зрозуміти, наскільки комфортно буде плавати в басейні або приймати водні процедури. Перевага встановленого на прибудинковій ділянці або в закритому приміщенні басейну полягає в можливості його підігріву та використання в будь-яку погоду, без необхідності добиратися до найближчої водойми чи спортивного комплексу.

Не менш важливе значення має температура води громадських басейнів, оскільки від створених умов залежить відвідуваність об'єкта, а отже, рівень доходів його власників. Особливе значення має підтримання оптимального температурного режиму води для професійних спортсменів, тренування яких здійснюються впродовж тривалого періоду часу та забирають багато енергії.

Вартість водного термометра

Ціна плаваючого градусника або занурювального термометра, що забезпечує вимірювання температури води в каркасному басейні або іншому резервуарі, залежить від кількох параметрів:

 • типу приладу;
 • використаних у процесі виробництва матеріалів;
 • дизайнерського рішення;
 • похибки виміру;
 • марки виробника.

Щоб купити водний градусник (термометр) для вимірювання температури води за вигідною ціною, сьогодні не доведеться вирушати на шопінг численними торговими об'єктами. Найпопулярніші водні термометри легко купити через інтернет, а доставка обраного приладу для вимірювання температури води здійснюється до Харкова, Одеси, Львова чи іншого населеного пункту України транспортними компаніями.

Модельний ряд водних термометрів

Виробники вимірювальних приладів постійно знаходяться у пошуку найзручніших варіантів конструкції, яка б забезпечувала точний результат виміру та мала довгий термін служби. До продажу представлені градусники для вимірювання температури води різних модифікацій: плаваючі на поверхні, занурювальні, електронні, механічні, рідинні. Принцип дії водного термометра ґрунтується на властивості заправленої в нього рідини або іншого робочого елемента певним чином реагувати на температуру навколишнього середовища (стискатися, розширюватись).

При виборі потрібної моделі слід враховувати:

 • міцність та герметичність конструкції;
 • безпечне внутрішнє наповнення;
 • максимально допустимий тиск (для варіантів, які передбачають занурення);
 • точність вимірювання.

Найбільшим попитом користуються прості в експлуатації електронні моделі, які для зручності користувачів часто оснащуються виносним датчиком. Водний термометр, що плаває, підходить для великогабаритних басейнів з великою площею водної поверхні. Градусник з рідинним наповненням демонструє зняті виміри за рахунок певного положення рухомого рідкого кольорового стовпчика на цифровій шкалі. Якщо раніше як робоча рідина використовувалася небезпечна для здоров'я ртуть, то сьогодні виробники віддають перевагу безпечнішим розчинам, таким як спирт, ацетон, пентан, здатним змінювати свій обсяг залежно від температури навколишнього середовища. У вимірювальних приладах механічного плану, як датчик використовується металева спіраль, а показання визначає стрілка, що зупинилася на конкретному значенні цифрової шкали.

Де можна купити термометр для басейну, оригінальний градусник для вимірювання температури води?

Щоб купити механічний або електронний водний термометр у басейн, в якому мають бути створені комфортні умови для плавання та занять спортом, а також градусник для вимірювання води, призначеної для купання дітей, достатньо скористатися пропозицією інтернет-магазину "Басейн-Маркет" (Україна, Київ). В електронному каталозі онлайн-ресурсу до продажу представлений великий асортимент водних термометрів у широкому діапазоні брендів, цін і моделей: циліндричні плаваючі з поплавком або увінчані іграшковими насадками, круглі з гумовим обрамленням, що працюють на сонячній батареї та надають показники за шкалою Цельсія та Фаренгейта, а також хімії для басейну.

Для оформлення покупки достатньо скористатися зручними онлайн-опціями або уточнити умови співпраці у телефонному режимі. Доставку замовлення забезпечуємо в максимально стислий термін до вказаного клієнтом відділення кур'єрської служби. У Києві можливий самовивіз (за попередньою домовленістю з менеджером магазину).Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Термометри саме у нас:
 • висока якість товару
 • різноманітність асортименту
 • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15