Плаваючі дозатори

Поплавок для очищення басейну — що це і для чого?

Власний басейн — це радісне щасливе літо для дорослих і дітей, веселі водні ігри, жадана прохолода у спекотні дні. Звісно, все це можливо лише у тому випадку, коли за водою у резервуарі вчасно і правильно доглядають. Приємно купатися лише у чистій воді без неприємного запаху. Якщо ж вона брудна чи каламутна, бажання занурюватися відразу пропадає. Більше того — контакт з погано очищеними водними масами може призвести до серйозних негативних наслідків у вигляді проблем зі здоров’ям і навіть небезпеки для життя. Щоб цього уникнути, необхідно використовувати спеціальну хімію для басейнів.

Своєчасно у правильній кількості додавати в басейн безпечні хімічні очисні засоби — саме з цим виникає найбільше проблем у власників. Якщо інтервал між додаванням активних очисних компонентів регулярно порушується, використовується надмірна чи недостатня їх кількість, говорити про приємне безпечне купання не доводиться. Також значно зростають експлуатаційні витрати. Уникнути всіх цих проблем може допомогти невеликий, але дуже ефективний пристрій — поплавець-дозатор для розпилення хімії у басейні.

Функціональне призначення та особливості використання поплавця-дозатора

Необхідність використання хімічних складів для підтримання чистоти в басейні, дезінфекції сьогодні зрозуміла абсолютно кожному. Залишається лише вирішити, що краще — додавати всі необхідні речовини у воду вручну самостійно або довірити цей процес спеціальним автоматичним поплавцям-дозаторам. У першому випадку вам доведеться весь час вираховувати та відміряти необхідну кількість очисного складу. По-перше, це довго. По-друге, значно зростає ризик допустити помилку і додати забагато або замало хімікатів. У будь-якому випадку, навіть незначна помилка негативно позначиться на зовнішньому вигляді каркасного басейну і поставить під сумнів безпеку відвідувачів.

Щоб полегшити собі життя та уникнути неприємностей, краще запастись спеціальними сучасними поплавцями-дозаторами. Купити їх з доставкою по Україні зручно онлайн на нашому сайті basmarket.com.ua. В асортименті представлена якісна продукція від відомих брендів. Наші експерти-консультанти завжди готові допомогти з вибором оптимального пристрою, враховуючи:

  • об’єм води в резервуарі;
  • глибину;
  • форму і розміри чаші.

Для великого басейну неправильної форми доцільно скористатися мінімум двома поплавцями, щоб забезпечити рівномірне розподілення хімікатів по всій його поверхні.

«Басейн-маркет» — завжди приємні ціни на якісну продукцію

Для самостійного використання поплавків-дозаторів не треба бути фахівцем, мати достатній попередній досвід, адже їх конструкція примітивна, а принцип дії зрозумілий. Вони складаються з корпусу із заглибиною посередині кришки. У заглибину поміщається хімічна речовина у вигляді таблетки. Кришка закривається. Після цього поплавок-дозатор поміщається у воду і поступово проводить її обробку завдяки тому, що таблетки тануть під впливом вологи. Практика доводить, що такий спосіб водоочищення і дезінфекції у штучних резервуарах дуже зручний і ефективний.

В інтернет-магазині «Басейн-маркет» представлений широкий асортимент поплавков-дозаторів для хімікатів. Вони гарантовано порадують вас високою якістю, довгостроковістю служби і прийнятною ціною. Єдине, що вам слід буде робити самостійно після придбання поплавку — вимірювати рівень вмісту хімічних сполук та рН у воді, щоб не допустити перевищення концентрації. Замовлення на будь-яку суму, зроблені на нашому сайті basmarket.com.ua, швидко опрацьовуються, і товар відправляється до власників у всі куточки країни.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Поплавок для басейну саме у нас:
  • висока якість товару
  • різноманітність асортименту
  • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15