Компресори

Повітряний компресор (бловер) для басейну

Бловер – спеціальне обладнання, що є повітряним насосом для басейну, купити яке варто для створення додаткових ефектів і розваг у водоймі. Основне завдання пристрою полягає в нагнітанні стрімкого повітряного потоку, що подається в наповнену водою чашу через спеціально призначені для цього точки виведення. Використання бловера дозволяє створювати в басейні невеликі гейзери, які забезпечують аеромасажний ефект SPA. У нашому інтернет-магазині представлений великий асортимент компресорів для басейну та компонентів до них, ціна яких є цілком доступною для більшості українських споживачів.

Компресори для басейну: види та особливості

Залежно від конструкційних особливостей та основного принципу дії, розрізняють такі види бловерів:

  • лопатеві – найбільш популярні моделі, які відмінно підходять для басейнів невеликого розміру, характеризуються відносно тихою роботою, можуть бути одноступеневими або двоступеневими;
  • роторні – досить потужні пристрої, що працюють завдяки відцентрованій силі, є оптимальним вибором для обладнання басейнів середнього об'єму;
  • поршневі – потужні компресори, що забезпечують подачу повітря під високим тиском.

У виготовленні компресора для басейну, купити який можна з доставкою до Києва та інших міст України, використовуються стійкі до шкідливого впливу корозії матеріали, адже його часто доводиться експлуатувати в умовах підвищеної вологості. У разі різкого перегріву або перепаду напруги пристрій автоматично вимикається завдяки інтегрованому запобіжнику.

Особливості вибору бловера

Сучасні виробники пропонують великий асортимент компресорного обладнання, призначеного для експлуатації у басейнах. Плануючи купити компресор, особливо пильну увагу варто приділити таким характеристикам запропонованого пристрою, як потужність, кількість форсунок, призначення. При цьому варто враховувати обсяги чаші . Також важливе значення мають потенціал створеного тиску та габарити пристрою.

Купити обладнання з необхідними вам технічними параметрами, наприклад, насос чи фільтр для басейну, можна в інтернет-магазині Басейн-Маркет. Ми пропонуємо виключно якісну продукцію від перевірених виробників за найвигіднішою на українському ринку вартістю. Для консультації з досвідченими фахівцями, уточнення умов доставки та оформлення замовлення достатньо зв'язатися з нами за номером телефону, що вказаний на сайті basmarket.com.ua. Ми завжди готові відповісти на питання, що вас цікавлять, і допомогти прийняти правильне рішення.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Компресори саме у нас:
  • висока якість товару
  • різноманітність асортименту
  • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15