Проходи для ставкового обладнання

Облаштування ставка на своїй земельній ділянці — це не лише радість у майбутньому, а й відповідальність у теперішньому. Щоб надалі отримувати задоволення від купання, заздалегідь потрібно вивести всі комунікації та грамотно поєднати їх між собою. Саме для таких з'єднань створено проходи для ставкового обладнання. Вони компактні за габаритами, але відіграють важливу роль у цілісності функціонування системи.

Особливості проходів

Декоративні штучні водойми сьогодні набули особливої популярності, тому що чудово вписуються в ландшафтний дизайн котеджу, дачі, будинку. Це справжній рай на землі, якщо все правильно спроєктовано та встановлено. Для справної роботи такої екосистеми потрібно застосовувати обладнання, завдяки якому вода у водоймі буде прозорою та такою, що підходить для життя водних мешканців. Для створення ставка знадобиться таке обладнання:

 • фільтри;
 • насоси;
 • компресори;
 • скімери;
 • стерилізатори;
 • світильники;
 • запчастини;
 • наповнювачі та фільтрувальні елементи;
 • дрібне обладнання та аксесуари;
 • корм для ставкових риб;
 • пилососи для ставка.

Проходи для ставкового обладнання можна віднести до категорії дрібних деталей. Однак це не означає, що такі комплектуючі не є важливими. Планомірне вибудовування роботи спорудженої акваторії — це задоволення від реалізованої інженерної думки. Тут все має працювати чітко, як швейцарський годинник. Кожна, навіть найменша, деталь — це частина єдиної цілої автономної екосистеми. Ось чому не можна нехтувати деталями.

Серед найвідоміших проходів можна відзначити прохід різьбовий Танк адаптер. Він виготовляється із ПВХ, може мати діаметр 50 мм. Його пряме призначення — це підключення жорсткої ПВХ труби до стінки ємності або фільтра. Щоб встановити прохід, потрібно у вихідній стінці підготувати отвір діаметром 61 мм. Коли адаптер Танк буде встановлений в отвір, потрібно буде взяти гайку, накрутити її та затягнути.

В наявності є проходи для труб діаметром 40 мм, 50 мм, 63 мм, 75 мм, 90 мм, 110 мм тощо.

Виконується поставка в комплекті двох кілець ущільнювачів. Основи клейового танка адаптера, а також гайка, створюються з НПВ (PVC-U) матеріалу. Щоб можна було приєднати труби ПВХ, знадобиться ПВХ клей. З'єднання характеризується компактними розмірами та не потребує додаткового обслуговування в той час, поки використовується в роботі трубопровід.

Також можна використовувати прохід через плівку, який створений для того, щоб створити прохід трубопроводу через ЕПДМ мембрану водойми або ПВХ плівку. І можна встановити прохід через плівку з напівкруглою основою. Його призначення таке саме, як у попередньої деталі, але є й додаткова функція — прохід через круглу поверхню фільтрувальної системи або резервуара з водою.

Проходи для ставкового обладнання представлені кількома різновидами деталей. Кожна має свою функціональність. Можливі підключення до стіни фільтра чи ємності, створення проходу трубопроводу через різні легкі перешкоди. За допомогою проходів для ставкового обладнання створюється повноцінна система, що функціонує.

Звичайно, ефект від обладнання ставка буде неповним, якщо його не прикрасити. Акуратна рослинність повинна сподобатися водним мешканцям і не створювати зайвих проблем для людини. У ставок можна запустити рибок, але головне не забувати їх годувати. Декоративна водойма біля будинку — це мило, дуже красиво та дозволяє розслабитися після напруженого дня.

Якщо ви хочете створити у себе на ділянці привабливий ставок — подбайте заздалегідь про наявність усіх необхідних елементів для обладнання складної чи простої екосистеми. Проходи для ставкового обладнання мають бути куплені вами обов'язково!

Чому варто здійснити покупку в нашому магазині?

В інтернеті Басейн Маркет можна підібрати проходи для труб і фітингів у ставку, а також купити хімію для басейну. Наша компанія підготувала якісні деталі за доступною ціною. Оформити покупку можна на сайті або у телефонному режимі. Наші фахівці завжди готові підказати, як правильно вибрати товари. Також вони можуть допомогти із встановленням або створенням нового басейну чи ставка. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті або зв'язавшись з нами за номером, вказаним на сайті. Ми з радістю відправимо всі товари до будь-якої точки нашої країни.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Проходи саме у нас:
 • висока якість товару
 • різноманітність асортименту
 • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15