Муфти, редукції, перехідники, насадки, заглушки

Обв'язування басейнового обладнання — застосовуємо муфти, редукції, перехідники, насадки, заглушки

Басейни всіх видів, що стали поширеним явищем у нашій країні, аж до аквапарку, а також інші гідроспоруди вимагають гнучкої трубно-шлангової обв'язки з метою гармонійної роботи всього обладнання.

Інтернет-магазин «Басейн-Маркет» готовий здійснити обв'язування будь-якого басейну та побудувати басейн від проєкту до введення в експлуатацію, з подальшим обслуговуванням, а також продати його власнику фітинги (муфти, редукції, перехідники, насадки, заглушки), без яких цю найважливішу процедуру виконати неможливо.

Електронний каталог, розміщений на нашому сайті basmarket.com.ua, дає потенційному покупцеві можливість знайти оптимальні для його басейну або іншої гідросистеми фірмові обв'язувальні фітинги під брендами Coraplax, Sorodist, VDL, виготовлені з ПВХ.

Різні фітинги — безпомилковий вибір

Наш професійний консультант у режимі онлайн або телефоном допоможе відвідувачу сайту за його бажанням швидко розібратись у всіх технічних тонкощах, представлених у кількості понад три сотні деталей, що не лише прискорить процес вибору, але й забезпечить клієнту його 100% точність.

Муфтами ПВХ, зокрема різьбовими, труби в системі водопостачання басейну будуть міцно та надійно з'єднані, а кінці загерметизовані заглушками.

Перехідник дасть можливість перейти з клейового на різьбове з'єднання труб, а редукція дозволить зробити це під час зміни діаметра з більшого на менший.

Щоб перейти на шланг, знадобиться насадка (з різьбового з'єднання) або шланговий дорн (з клейового) — ці вироби підходять також для під'єднання ручного підводного пилососа.

Покупка в нашому інтернет-магазині в будь-якому випадку буде успішною.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Муфти, редукції, перехідники, насадки, заглушки саме у нас:
  • висока якість товару
  • різноманітність асортименту
  • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15