Термостати, реле протоки

Термостати та реле протоки

Допоміжне обладнання для басейнів та штучних, декоративних водойм гарантує не тільки комфорт експлуатації, але й довговічність та працездатність основного обладнання. Реле протоки басейну використовується для збереження насоса та виключення ситуацій, в яких двигун працює на неодружених оборотах, тобто «в суху». Невисока вартість цього обладнання дозволяє власнику басейну запобігти поломці, а головне, зберегти в цілісності елементи циркуляційної системи.

Особливості обладнання

Інтернет-магазин «Басейн Маркет» є офіційним постачальником обладнання для басейнів, ставків та озер. Більш ніж 20-річний стаж у проектуванні та облаштуванні штучних водойм для приватного користування дозволив нам вибрати найкращі позиції для каталогу, виходячи з реального досвіду експлуатації, а також на основі відгуків клієнтів.

Як показала практика, група допоміжного обладнання: термостати та реле протоки — залишається одним із ключових, поруч із системою фільтрації або циркуляції. В асортименті нашого магазину представлені різні типи обладнання, які мають ключові особливості:

 • наявність автоматичного відстеження показників;
 • різні види застосованого у проектуванні матеріалу;
 • різні види управління: автоматичний або механічний;
 • додаткові види обладнання, витратні матеріали та запчастини для нагрівання води басейну або експлуатації системи протоки.

Ви можете купити насоси з необхідними системами захисту та запобіжниками у зборі, а також замовити з каталогу окремі елементи системи для модернізації басейну.

Переваги обладнання

З огляду на те, що в нашому магазині реалізується тільки оригінальна продукція, пропонована виробником, купити реле для нагрівання води, термостати, перехідники та системи захисту ви можете за максимально вигідними цінами. Ми більше 20 років на ринку, тому знаємо абсолютно все про конкретні переваги обладнання, можливі недоліки системи або способи продовження життєдіяльності вашого басейну.

Серед ключових переваг, які мають системи нагрівання та запобіжники для насосів, — невелика ціна, незважаючи на складне і досить важливе завдання. Розробка проектів спеціалістами компанії «Басейн-Маркет» відбувається лише з використанням у системі термостатів-регуляторів, реле протоки та автоматичних систем затвора, і причин цього кілька:

 • враховуючи загальну ціну розробки та реалізації проекту, вартість реле протоки з урахуванням усього обладнання та його монтажу не перевищує пари відсотків;
 • захист системи від перепадів тиску та підтримання температурного режиму є обов'язковим, якщо реалізується проект, просто неба в Україні;
 • подібні елементи в циркуляційній системі гарантують тривалий термін служби перегінних магістралей та насосного обладнання;
 • запобіжники практично не вимагають втручання з боку, адже абсолютно всі елементи можуть налаштовуватися один раз, а далі самостійно забезпечувати роботу всієї циркуляційної мережі.

Купити термостати та реле протоки необхідно для оптимізації системи циркуляції, для водойм під відкритим небом, а також для басейнів, розташованих усередині приміщення.

Чому клієнти обирають «Басейн-Маркет»?

Прямі поставки від виробників усіх видів обладнання та розхідників для басейнів гарантують мінімальну ціну на ринку. Ми пропонуємо вам купити реле протоки води в Україні з обов'язковою гарантією на працездатність, при цьому не важливо, в якій частині країни ви проживаєте. Доставка будь-якого товару, різні способи оплати та гарантія від перевіреного продавця — переваги, які роблять «Басейн-Маркет» лідером ринку у всій країні.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Термостати, реле протоки саме у нас:
 • висока якість товару
 • різноманітність асортименту
 • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15