Коліна, трійники, перетини, обводи

Створюємо трубне водопостачання басейну — коліна, трійники, перетини, обводи

Басейни в Україні давно перестали бути лише громадськими, хоча вони теж збереглися. Дедалі більше людей споруджує басейн як обов'язковий атрибут свого присадибного, дачного, заміського господарства, а також міських житлових комплексів.

Інтернет-магазин «Басейн-Маркет» хороший тим, що проєктує та будує під ключ, а потім обслуговує басейни будь-яких типів, не відчуваючи водночас недостачі в деталях, за допомогою яких створюється трубний контур, необхідний для водопостачання штучної водойми.

Зокрема, ми самі використовуємо та продаємо в роздріб та оптом коліна, трійники, перетини, обводи, колектори, хомути (їх усього у нашому електронному каталозі понад двісті), без яких доставка та заміна води в басейні була б неможливою.

Коліна, трійники, перетини, обводи — функціонал

Якщо коліна й обводи призначені для створення трубного контуру, то поділ потоків води в ньому здійснюється за допомогою колекторів, для розподілу цих потоків використовуються трійники та перетини (хрестовини), а відгалуження від трубопровідної магістралі робляться шляхом врізання хомутів.

Найбільш вдалим матеріалом для цих деталей ми вважаємо ПВХ, оскільки він, окрім легкості, міцності, стійкості до деформуючих, зокрема, температурних впливів, також:

  • не дає шансів водоростям і цвілі закріпитися на гладкій поверхні;
  • не іржавіє та не реагує на хімічні речовини.

Ціни на сайті basmarket.com.ua помірні, інформація про товари — найдокладніша, включаючи кваліфіковані онлайн-консультації наших спеціалістів, оформлення покупок — швидке та просте, оплата зручна, а доставка точна та своєчасна.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Коліна, трійники, перетини, обводи саме у нас:
  • висока якість товару
  • різноманітність асортименту
  • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Серед наших товарів найпопулярніші:
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15