Фітинг та кріплення

Фітинги та кріплення для ставків

Фітинги та труби є основою системи фільтрації й очищення води будь-якої штучної водойми або ставка. Без використання таких деталей він не функціонуватиме, тому особливу увагу слід приділити елементам комплектації. За основу завжди необхідно вибирати якісні труби ПВХ, фітинги. Від цього залежить функціональність усієї системи.

Якщо людина не має досвіду та знань у таких матеріалах, то слід довірити цю справу професіоналам. Фахівці підберуть якісні та правильні матеріали. Для правильної роботи всієї системи знадобиться розробка схем обв'язування. Важливо визначити кількість фітингів і правильну довжину труб.

У виборі фітингів найголовнішим є відповідність гідравлічного опору. Труба ПВХ повинна мати певну товщину, міцність. Це пов'язано з тим, що матеріал повинен витримати передбачуване навантаження. Труби також вибирають з урахуванням умов експлуатації та розташування ставка чи водойми.

Труби для сучасних штучних ставків

Наразі великою популярністю користуються труби ПВХ. Вони вже тривалі роки є чудовою альтернативою трубам зі сталі та міді. Щоб зробити надійне обв'язування, знадобляться полімерні труби, фітинги. Під час вибору слід враховувати високу стійкість цих матеріалів до впливу ультрафіолету.

Матеріал має властивість витримати різні навантаження, які проводитимуться на нього в процесі експлуатації. Однією з головних переваг буде те, що матеріал не піддається корозії. Якщо в басейні знадобиться заміна старої системи, слід звернути увагу на збалансованість параметрів якості води, які можуть призводити до руйнування обладнання, труб і фітингів.

Пластикові труби відносно дешеві, на відміну від металевих. Вони вирізняються високою стійкістю до хімічних, агресивних засобів. Протягом тривалого періоду експлуатації такі властивості зберігаються. З переваг можна виділити відсутність виділення шкідливих компонентів у воду.

Перш ніж купити з'єднувачі для пластикових труб, важливо враховувати специфіку з'єднання. Труби з ПВХ матеріалу з'єднуються з використанням методу склеювання, а труби з інших видів пластику слід з'єднувати методом паяння або за допомогою спеціальних затискних з'єднувачів. Варто розуміти, що додатково знадобиться покупка клею, який використовують спеціально для ПВХ або спеціальне обладнання для паяння, або кваліфікований спеціаліст зі своїм обладнанням.

Кожен трубопровід або систему трубопроводу необхідно закріпити й зафіксувати. Від цього залежить довговічність і надійність системи загалом. Кріплення для труб дозволить не лише встановити у правильному положенні трубопровід, але й захистити його від руйнування, від вібрацій, що трапляється за різних потоків води. Кріплення виготовляють із високоміцного пластику, а посадкове місце має розмір, який відповідає діаметру труб 16 мм, 20 мм, 25 мм, 32 мм, 40 мм, 50 мм, 63 мм, 75 мм, 90 мм, 110 мм і більше. Кріплення слід встановлювати у певному порядку через певні відрізки довжини труби або повороту. Для різних розмірів діаметрів труб є свої вимоги й особливості.

Переваги продукції

Фітинги мають низьку вартість, але є якісними. Слід виділити такі переваги цих деталей:

 • мінімальний гідравлічний опір;
 • низька теплопровідність;
 • простота монтажу;
 • не виділяють шкідливі речовини, тому є безпечними для здоров'я;
 • мають високу стійкість до дії хімічних компонентів;
 • тривалий термін експлуатації.

Особливо варто відзначити, що матеріали можуть прослужити тривалий період часу без зміни технічних властивостей. Часто у недосвідчених людей виникають питання, пов'язані з правильним вибором фітингів і кріплення для басейну. Перед покупкою головне мати грамотно складений проєкт. Басейн вирізняється унікальною будовою. Забезпечити правильну та надійну його роботу не так просто. Необхідно ретельно продумати всі системи. Тому рекомендується довірити цю справу фахівцю. У будь-якому випадку слід враховувати, що деталі ПВХ повинні мати такі якості:

 • тривалий термін служби;
 • відсутність токсичних речовин у складі;
 • висока якість.

Вибирати такі деталі варто у перевірених постачальників, які мають необхідні сертифікати.

Чому варто купити фітинги у компанії Басейн Маркет?

Компанія Basmarket пропонує купівлю фітингів і багатьох інших супутніх і подібних товарів. Тут ви можете знайти все необхідне для ставків і водойм. З повноцінним каталогом товарів можна ознайомитися в інтернет-магазині компанії. Басейн Маркет розташований у Києві, але потрібні товари можна купити з доставкою по всій території України. Якщо ви сумніваєтесь у виборі фітингів або інших деталей, фахівці компанії допоможуть порадою. Співробітники постійно проходять навчання, щоб бути в курсі актуальної інформації та появи новинок.

Усі товари є якісними та мають відповідні сертифікати. Покупці можуть бути впевненими в якості продукції. Покупки в Басейн Маркет робити легко, зручно і це правильний вибір.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Фітинг та кріплення саме у нас:
 • висока якість товару
 • різноманітність асортименту
 • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15