Очисники для басейну (засоби для чищення)

Як вибрати засіб для чищення басейну

Басейн необхідно регулярно чистити. Якщо система дезінфекції та фільтрації працює справно у водоймі, тоді очищення є більш профілактичним методом. Водночас якщо забруднення серйозні – без очищувачів для басейну не обійтися.

Засоби для чищення басейну: які бувають і як вони діють

Засоби для миття басейнів можна поділити на:

  1. Очищувачі мінеральних відкладень та нальотів. Такі засоби для чищення ідеально підходять для видалення мінеральних забруднень з поверхні водяних атракціонів, облицювальної плитки, мозаїки, нержавіючих поручнів та сходів навколо басейну, а також для чищення поверхні чаші басейну. Серед засобів для очищення басейну краще вибирати ті, які легко розчиняються та не загрожують здоров'ю. Щоб уникнути пошкодження облицювання, мозаїки або лайнера ПВХ, радимо використовувати очищувач мінеральних відкладень, який розроблений саме для басейнів.
  2. Засоби для виведення металів. Вони призначені для освітлення насиченої металами води, а також для очищення поверхні басейнів від забруднень червоного, коричневого або іншого темного кольору. Більшість таких засобів для чищення басейну збирають забруднення у вигляді металевих солей, які потім можуть бути видалені водним пилотягом. Деякі очищувачі для басейну використовуються для видалення іржі з його поверхонь.
  3. Очищувачі ватерлінії. Ці засоби для миття басейну добре справляються з видаленням жирових і вапняних відкладень на рівні ватерлінії. Фахівці рекомендують купувати реагенти у вигляді гелів, оскільки вони зручніші у застосуванні: такий гель можна нанести на деякий час, а потім змити. Водночас із більш рідкими засобами для чищення басейну буде важче впоратися.

Очисники для басейну: поради щодо застосування

Перед використанням будь-якого засобу для очищення басейну необхідно уважно прочитати інструкцію виробника та чітко дотримуватися її. Використовуйте очищувачі, які спеціально розроблені для вашого типу басейну, та не застосовуйте їх у більших кількостях, ніж рекомендовано, щоб уникнути пошкодження облицювання або інших елементів басейну. Також регулярно перевіряйте рівень pH-балансу та вміст хлору у воді басейну, щоб переконатися в правильності застосування очищувачів.

Під час використання засобів для очищення водної лінії басейну наносьте їх на м'яку ганчірку або губку, а також ретельно промивайте поверхні після застосування. Очисники для видалення металів та мінеральних відкладень слід використовувати відповідно до інструкції виробника та не змішувати їх з іншими очищувачами. Зберігайте засоби для чищення басейну в недоступному місці для дітей та тварин, а також обов'язково слідкуйте за термінами їх придатності. Дотримуючись цих простих порад, ви зможете правильно використовувати очисники для басейну та насолоджуватися безпечним купанням у чистій воді.

Де придбати засоби для чищення басейну

Якісні та дієві очищувачі для басейну можна купити в Басейн Маркеті. У каталозі представлений великий вибір засобів для чищення басейнів різних типів – коагулянти, активний кисень тощо. Доставка здійснюється у різні населені пункти України. Також ви можете придбати очисники для басейну в нашому фізичному магазині, що розташований за адресою: м. Київ, проспект Берестейський, 43.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Очисники для басейну (засоби для чищення) саме у нас:
  • висока якість товару
  • різноманітність асортименту
  • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15