Іонізатори

Іонізатори — швидке очищення води в басейні

Іонізатор — спеціальна система, призначена для дезінфекції води у басейні (хлорованими речовинами). Дане обладнання виступає в ролі знезаражувального засобу в результаті електролізу - шляхом використання міді та срібла знищуються всі бактерії та мікроорганізми у водоймах. Повністю екологічний метод очищення купальні, що має безліч переваг. Один з найпопулярніших способів, який використовують для різних видів водойм. Головне призначення — ефективна дезінфекція, знезараження та безпечне купання і дітей, і дорослих.

Переваги використання пристрою

У басейні відбувається скупчення людей, а якщо він ще й знаходиться на відкритому просторі — вплив зовнішніх факторів. Постійна дезінфекція — обов'язкова процедура, яку слід виконувати якісно, а головне регулярно. У чому полягає перевага іонізатора для знезараження:

 • безпечний для здоров'я варіант — купатися можуть і діти, і дорослі без ризику подразнення шкіри та слизової оболонки;
 • екологічність — іонізуючі речовини нетоксичні, ризик отруєння максимально виключений;
 • вода відрізняється м'якістю, приємністю до тіла, стає прозорішою і виглядає чисто;
 • такий спосіб не зашкодить навколишньому середовищу;
 • економія на обслуговуванні;
 • потреба в хлорі значно зменшується;
 • перепади температури не впливають на іони — речовини не випаровуються;
 • обладнання не залишає надто багато відходів.

Серед недоліків можна виділити необхідність використовувати мінімальну місткість хлору при великих навантаженнях агрегату або великих площах.

Додаткові особливості, які можна помітити під час використання іонізатора:

 • виділення неприємного запаху;
 • підвищення якості води та осад металів;
 • за допомогою системи електростатичного впливу іонізатор здатний збирати дрібні частинки забруднення в комплексні.

Небезпечні речовини розпадаються та знешкоджуються, як і різні мікроорганізми, бактерії та інші частки. Швидка дезінфекція іонізатором – відмінний вибір серед інших можливих способів.

Різновиди іонізаторів та їх принцип роботи

Очищення води в басейні із застосуванням іонів міді та срібла використовується із застосуванням двох типів техобладнання — побутового та промислового. Між собою відрізняються рівнем потужності. Конструкція та принцип роботи залишаються незмінними для двох типів агрегатів.

Кожен очищаючий пристрій складається з таких конструкційних компонентів:

 • основний корпус;
 • установка з електролітами;
 • спеціальні патрубки, які приймають та подають рідину;
 • агрегат зі збагачення води.

Принцип роботи зводиться до того, що при використанні електричного струму іони міді звільняються, а після чого потрапляють у водне середовище — це призводить до дезінфекції.

Басейни, об'єм яких не більше 60 метрів кубічних, часто піддаються очищенню побутовими обладнаннями. Промисловий іонізатор розрахований на великі габарити і є цілою установкою, що займає досить багато місця.

Є способи самостійно зробити пристрій іонізатора. Для цього потрібно забезпечити все необхідне — аноди та катоди, провідник електрики, ємності, випрямляч. Не варто самостійно братися за створення такого типу обладнання. В інтернет-магазині Basmarket якісні пристрої для знезараження басейнів за доступною ціною!

Де найкраще купити іонізатор води для басейну?

Інтернет-магазин Басейн Маркет спеціалізується на якісних товарах та обладнанні для басейнів. Очищення вважається одним із головних етапів процедури облаштування басейнів, тому іонізатор на міді виступає в ролі якісного та продуктивного агрегату. Характеризується тривалим терміном експлуатації та високим рівнем очищення. У разі виникнення питань, можна звернутися до консультантів. Спеціалісти Басейн Маркет допоможуть оформити замовлення в офіційному каталозі магазину. На іонізатор води для басейну у нашому інтернет-магазині ціна цілком доступна.  Також у нас ви можете придбати хімію для басейну, насос для басейну або фільтр для басейну.

Доставка здійснюється територією України Новою поштою або самовивозом з міста Києва.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Іонізатори саме у нас:
 • висока якість товару
 • різноманітність асортименту
 • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Серед наших товарів найпопулярніші:
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15