Скіммери

Скімери для ставків

Будь-яка штучна водойма потребує якісного та правильного догляду. На щастя, сьогодні все необхідне для цього легко придбати у будь-якому населеному пункті України, тому проблем зі спеціальним доглядом не виникне. У першу чергу, він необхідний для того, щоб підтримувати чистоту водних мас на належному рівні. Незважаючи на те, що у товщі води зберігається характерна для неї у природних водоймах мікрофлора, самостійне очищення водних мас неможливе у ставках та інших штучно створених водоймах. Саме тому скімер для ставу — це перше, що необхідно придбати після завершення його будівництва.

Даний прилад широко використовується у приватних та комерційних басейнах відкритого і закритого типу, але не меншим попитом він користується і серед власників великих і малих приватних ставків. Основний його функціонал полягає у якісному, швидкому і безперервному очищенні верхнього шару води від різноманітного органічного, неорганічного бруду. Для штучних водоймищ під відкритим небом це дуже актуально, адже їхнє плесо не захищене від потрапляння сторонніх предметів. Відповідно, вода швидко стає брудною, непривабливою на вигляд.

Сучасний скімер для ставка — функціональні особливості

За принципом дії агрегат схожий на пилосос — спеціальна конструкція дозволяє йому всмоктувати верхній шар води з подальшим видаленням з нього всіх сторонніх елементів. Після обробки в чашу ставка повертається вже чиста вода. Це сприяє:

 • збереженню її привабливого вигляду;
 • зниженню фінансових затрат на спуск води та переселення мешканців для очищення чаші;
 • перешкоджанню формуванню мулу на дні зі сміття, яке туди опускається.

Проще кажучи, якщо ви своєчасно придбаєте якісний сучасний скімер для ставка на нашому сайті basmarket.com.ua, будете його правильно використовувати, у вас з’явиться реальний шанс суттєво знизити витрати коштів на експлуатаційні та очисні заходи.

Хороший скімер буде забирати з верхнього шару води:

 • волосся людей;
 • шерсть тварин;
 • листя;
 • дрібні галузки;
 • комах;
 • пил.

Усе зібране сміття буде залишатися у спеціальному кошику, який час від часу слід очищати. Цей процес технічно простий, зрозумілий, не потребує залучення спеціаліста, тому точно не викличе проблем при самостійному виконанні. А от користь від роботи скімера ви почнете помічати уже з перших днів — вода стане набагато менш каламутною, зникне характерний для брудних штучних водойм неприємний запах.

Скімери для ставків — різновиди

Зважаючи на стабільно високий попит на техніку через її високу ефективність, функціональність, сучасні виробники активно наповнюють ринок найрізноманітнішими моделями. Завдяки цьому кожен покупець може підібрати варіант, який повністю відповідає потребам та фінансовим можливостям. Так, в асортименті інтернет-магазину «Басейн-маркет»представлені скімери для ставків наступних різновидів:

 • стаціонарні;
 • автономні плаваючі;
 • вбудовані.

Кожен вид має власні переваги, тому вибір завжди має ґрунтуватися на індивідуальних потребах в залежності від спектру задач, які необхідно вирішувати.

Вибираючи агрегат, слід врахувати наступні важливі параметри:

 • глибина водойми;
 • площа дзеркала води.

Це дозволить купити прилад потрібного рівня потужності. Якщо мова йде про необхідність постійного очищення великої водойми, одного, навіть надпотужного, скімера буде точно замало. Оптимальним рішенням буде монтаж двох агрегатів у різних частинах ставка. Якщо у вас виникли складнощі з вибором очищувальної техніки, ви завжди можете звернутися за порадою до спеціалістів компанії «Басейн-маркет». Вони точно дадуть слушну пораду і порекомендують оптимальный варіант для придбання з каталогу basmarket.com.ua.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Скімер для пруда саме у нас:
 • висока якість товару
 • різноманітність асортименту
 • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15