Хімія для басейну

Важливо використовувати спеціальні засоби для очищення басейну. Оскільки вони забезпечують комфортні умови для купання у штучній водоймі. Що усуває хімія для басейну, на які групи поділяється, як вибрати потрібний засіб – відповіді на ці та інші питання читайте далі в матеріалі.

Навіщо використовувати хімію в басейні

Хімія для басейнів здатна вирішити низку проблем, а саме:

 • каламутність води; 
 • поява зелених та рудих відтінків у гідроспоруді;
 • неналежний рівень pH;
 • наявність грибків, бактерій, вірусів;
 • іржа; 
 • цвіль;
 • поява запаху хлору;
 • інша забрудненість, зокрема наліт тощо.

До того ж хімія для очищення води запобігає появі водоростей та здатна знищити наявну. Також спеціальні засоби допомагають підготувати штучну водойму до зимової консервації. Під час консервації на поверхні гідроспоруди можуть з'явитися шкідливі бактерії, відкладення та цвіль. Водночас хімія для басейнів здатна запобігти цьому.

Найбільш поширеними та багатофункціональними засобами для очищення води в гідроспорудах є хлоровмісна хімія для басейнів. Так, хлор відмінно бореться з різними вірусами та бактеріями. Його використовують як для шокової обробки, так і на тривалій основі.

Які бувають види засобів для басейнів

Хімія для басейнів включає:

 1. Неорганічні препарати.
 2. Засоби регулювання pH для басейну. 
 3. Хлор тривалої дії.
 4. Шокові хлорпрепарати.
 5. Засоби проти водоростей (альгіциди).
 6. Препарати проти каламутності води (флокулянти).
 7. Продукцію, що не містить хлор.
 8. Засоби для очищення.
 9. Хімічні препарати для дозувальних станцій.

Хімія для басейнів: шокова та регулярна дезінфекція

Залежно від стану басейну для очищення для очищення можуть застосовуватися шокові та регулярні дезінфекційні засоби. Шокові миттєво знезаражують водне середовище басейну від різноманітних шкідливих організмів. Їх використовують тоді, коли басейном довго не користувалися.

Водночас регулярна дезінфекція передбачає використання хімії для басейну довготривалого впливу. У приватних гідроконструкціях обробку води рекомендується проводити до трьох разів на тиждень залежно від частоти користування водоймою, а в комерційних – на постійній основі за допомогою автоматичних станцій дозування.

Окрім того, варто чітко дотримуватися рекомендацій виробника щодо дози та використовувати кількість препарату, що відповідає характеристикам басейну.

Як вибрати дезінфекційні препарати для басейнів

Для того, щоб хімічні препарати працювали ефективно, треба підтримувати необхідний рівень pH (водневий показник) у басейні. Він має коливатися у межах від 7.2 до 7.4. Якщо показників більший чи менший за допустимі норми, варто використовувати спеціальні препарати, що здатні нормалізувати ситуацію. Такі продукти зазвичай у своєму складі містять морську сіль.

Щоб очистити басейн від різноманітних патогенних мікроорганізмів, найчастіше використовують засоби з вмістом хлору чи активного кисню. Безхлорні препарати використовуються у басейнах, де плавають діти та дорослі, що схильні до появи алергічних реакцій.

Якщо вода у басейні каламутна, то в такому разі застосовують флокулянти. У випадку з водоростями ефективними засобами є альгіциди.

Водночас аби правильно підібрати дозування хімії, необхідно знати основні показники складу води, зокрема pH, концентрацію хлору, брому, мінеральних солей тощо. Для замірів використовуються спеціальні прилади – тестери та фотометри.

Де купити якісну хімію для басейнів у Києві

Українська компанія «Басейн Маркет» пропонує надійне обладнання та професійні препарати для басейнів, а також насоси для басейнів та фільтри для басейнів. На нашому сайті ви можете, зокрема, обрати засоби для дезінфекції та очищення каркасних басейнів. Компанія «Басейн Маркет» пропонує своїм покупцям лише сертифіковану якісну продукцію. Якщо ви не знаєте, який засіб вибрати, звертайтеся до наших менеджерів. Вони мають високу кваліфікацію та допоможуть підібрати засіб, який якнайкраще відповідатиме вашим потребам. Оформити замовлення можна через наш вебсайт (доставляємо в різні куточки України). Також можливий самовивіз препаратів у Києві.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Найпопулярніші: Телефонуйте нашим менеджерам! Нам завжди є що вам запропонувати!
Ми працюємо з покупцями з будь-яких регіонів України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші фахівці розкажуть про всі особливості товару, що цікавить, за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15