Копінговий камінь

Копінговий камінь: що це і як обрати?

Безпечність басейну — це обов’язкова умова, незалежно від того, де він встановлений. Своєчасне очищення та обробка води дозволяють позбутися різноманітних бактерій та вірусів, які потрапляють у воду. Коли ж йдеться про безпечність бортів та прилеглої до басейну території, найкращим вибором стане копінговий камінь. Це штучний декоративний матеріал, який має велику кількість переваг.

При покупці потрібно орієнтуватися на призначення каменю, оскільки він виготовляється у вигляді вже готових блоків. Це може бути як пряма плита, так і кутові варіанти, а також блоки для обладнання римських сходів. Наступне — щільність матеріалу. Враховуючи той факт, що він буде постійно знаходитись у вологій зоні, копінговий камінь повинен мати високу щільність, щоб вода не проникала всередину. І останнє — дизайн. Матеріал може мати різні відтінки, тому потрібно орієнтуватися на інтер’єр або екстер’єр приміщення, де буде басейн.

Купити якісний копінговий камінь ви зможете в інтернет-магазині «Басейн-Маркет». У нас є все необхідне для реалізації найоригінальніших ідей.

Переваги копінгового каменю

В цьому розділі представлений великий вибір плит, виготовлених з копінгового каменю, які відрізняються за формою, розміром та відтінком. Завдяки цьому ви зможете оформити борти, а також територію навколо басейну будь-якого розміру й форми.

Окрім простоти укладання, копінговий камінь має велику кількість переваг:

  • Продумана форма — плити мають різну товщину по боках, утворюючи невеликий підйом біля води. Завдяки цьому бруд та пил не потрапляють до басейну разом з водою. Також камінь на кілька сантиметрів виступає за внутрішній борт, завдяки чому з басейну виливається набагато менше води;
  • Шорстка поверхня — після намокання такий борт не стає слизьким. Це дозволяє уникати травматизму і падіння у воду;
  • Висока щільність — камінь не вбирає воду. Завдяки цьому плити не набухають, зберігаючи форму, в них не збивається бруд та не утворюється пліснява;
  • Міцність — матеріал стійкий до навантажень та механічних пошкоджень. Також копінговий камінь є морозостійким, що дозволяє використовувати його для оформлення бортів басейнів, які знаходяться просто неба;
  • Невисока ціна — завдяки тому, що копінговий камінь виробляється з цементу та інших доступних матеріалів, його вартість є досить демократичною.

В каталозі нашого інтернет-магазину представлена продукція компанії Dalles de France. Копінговий камінь має високу якість та прослужить вам протягом багатьох років.

Де можна купити копінговий камінь?

Якщо ви хочете стильно та практично оформити борти свого басейну, придбати матеріал варто в магазині «Басейн-Маркет». Ми спеціалізуємось на проектуванні та монтажу басейнів, тому пропонуємо своїм клієнтам лише перевірені товари високої якості, наприклад, необхідні засоби для басейну.

Наша команда готова допомогти вам не лише з підбором матеріалів, але й з розробкою проекту й подальшою його реалізацією. Ми створимо басейн вашої мрії, орієнтуючись на побажання й можливості.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Копінговий камінь саме у нас:
  • висока якість товару
  • різноманітність асортименту
  • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15