Аеромасажні лежаки та сидіння

Обладнання для аеромасажу: особливості

Аеромасаж користується величезною популярністю. Таку процедуру проводять у басейні за рахунок з'єднання води та повітря. Потік повітряних мас піднімається з дна басейну, створюючи безліч бульбашок, які здійснюють підводний масаж, сприяють розслабленню м'язів людини. Даний процес дозволяє кисню розчинятися у воді та сприятливо впливати на нервову систему, знижувати напругу та дратівливість шкіри, а також підвищити тонус організму.

Для здійснення процедури використовують різне обладнання: компресор, прилад, що гріє воду, різні форсунки, і, звичайно ж, аеромасажний лежак, що встановлюється на дно басейну і розсіює повітря. У цьому людина отримує повне розслаблення з допомогою стану, схожого невагомість. Встановлюється система для аеромасажу відразу при будівництві басейну. Устаткування можна зустріти у СПА-комплексах, оздоровчих центрах та інших подібних закладах.

Виробники створюють плато двох видів: односмугові та двосмугові. Це означає, що конструкція лежака може складатися з однієї або двох смуг. Також виготовляється система у різних модифікаціях: під плівку та під бетон. Мається на увазі обробка самого басейну, яка може складатися з ПВХ плівки, або з плитки або мозаїки.

Повітряні лежаки: види

При встановлені систем аеромасажу, можна перетворити звичайні водні процедури на оздоровчі. Виготовляють два типи систем для басейнів:

  • аеромасажні лежаки. Плато виготовляється під будову людського тіла в напівлежачому стані. Така конструкція дозволяє охопити більшу поверхню організму. Встановлюють її на невеликій глибині, а сама процедура відбувається за допомогою струменів теплого повітря;
  • аеромасажні сидіння. Принцип роботи повністю ідентичний з першим типом, тільки масаж здійснюється в сидячому положенні.

Конструкція створюється з дзеркальної нержавіючої сталі, а лицьова сторона має безліч маленьких отворів через які проходить повітря, подачу якого забезпечує компресор. Потужність приладу підбирається залежно від глибини басейну та виду системи. Увімкнення подачі повітряного потоку може відбуватися безпосередньо з басейну або з іншого приміщення.

Для підвищення ефекту аеромасажу, більшість центрів підігрівають воду до 40 градусів. Завдяки цьому, пори шкіри розширюються, людина максимально розслаблюється, отримуючи обволікаючу дію бульбашок.

Купівля системи аеромасажу в інтернет-магазині Basmarket

Якщо ви хочете продовжити літній купальний сезон, проводити час з користю для здоров'я, пропонуємо допомогу у виборі та встановленні обладнання для басейнів будь-яких видів та типів. Наша організація входить до складу кількох компаній із багаторічним досвідом роботи. На офіційному сайті Basmarket представлений величезний каталог товарів: пристрої, хімія для басейнів, товари для обробки води, різноманітні аксесуари, накриття, труби, чаші та інше обладнання. Також можна купити каркасний басейн.

Особливою популярністю користується продукція для аеромасажу - лежаки та сидіння, які допомагають людині розслабитися. У продажу є односмугові та двосмугові системи під бетон та під плівку ПВХ. Наші спеціалісти здійснюють не лише продаж, а й монтаж. Щоб отримати додаткову інформацію, достатньо зателефонувати до офісу. Співробітники дадуть відповіді на всі питання, розкажуть про оплату та доставку продукції. Ми співпрацюємо з відомими брендами, які гарантують свою продукцію.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Аеромасажні лежаки та сидіння саме у нас:
  • висока якість товару
  • різноманітність асортименту
  • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15