СПА-басейни

Вуличні джакузі — розкішне задоволення

У сучасному цивілізованому світі важко знайти людину, котра б не знала, що таке джакузі, адже сьогодні ці вироби стали надзвичайно популярними. Під назвою цього різновиду ванн слід розуміти спеціальний агрегат, оснащений функціями підігріву води та гідромасажним обладнанням. Вперше дещо подібне було створене в США у 1956 році. Рушієм прогресу, як і у багатьох інших випадках, виявилися проблеми зі здоров’ям винахідника прототипу сучасної гідромасажної ванни. Таким чином талановитий винахідник вирішив проблему з необхідністю щоденного масажу.

Доопрацьоване та покращене дітище К. Якуцці прижилося і досить швидко стало популярним в усьому світі. Сьогодні активно встановлюються в домівках, спа-комплексах, фітнес-центрах, готелях тощо джакузі не тільки внутрішні, але і вуличні, ціни на які в Україні достичь прийнятні, зважаючи на специфіку обладнання, його технічну складність та широкий перелік функціональних можливостей. Якщо ви вирішили купити вуличний джакузі, слід уважно поставитися до його вибору, щоб у подальшому не мати проблем з технічною та експлуатаційною стороною, а лише отримувати задоволення від якісного гідромасажу.

Купити вуличні джакузі в Україні — вигідно і з гарантією

Незважаючи на те, что майже всі виробники даного різновиду сантехнічного обладнання стверджують, що воно може однаково ефективно використовуватися як всередині приміщення, так і зовні, це не завжди відповідає істині. На жаль, не всі модель можуть безперебійно функціонувати у нашій кліматичній зоні з характерним різким і великим сезонним перепадом температур. Якщо під час вибору обладнання не приділити достатньо уваги якості комплектуючих, товщині утеплювального шару, замість бажаного задоволення можна отримати лише купу додаткових проблем зі шлангами, що луснули, перемерзли.

Якщо ви хочете купити дійсно якісне вуличне джакузі з підігрівом, краще одразу звертатися до професіоналів галузі. «Басейн-маркет» входить до групи компаній з більш ніж 20-річним досвідом роботи в даному сегменті ринку. Завдяки експертним знанням, великому досвіду ми можемо з упевненістю стверджувати, що сформований нами асортимент — найкращий в Україні. Наші клієнти можуть підібрати сантехніку за:

 • вартістю;
 • розміром;
 • формою;
 • кількістю та видом гідромасажних форсунок;
 • матеріалом виготовлення.

Сервісом швидкої доставки замовлень охоплена вся Україна.

Вуличні джакузі — ціни на сайті basmarket.com.ua

Цей вид сантехніки сприймається багатьма, як зайва розкіш. Насправді, це не зовсім так. Справа в тому, що регулярні водні процедури в джакузі на вулиці допомагають укріпити імунну систему, загартувати організм. Тобто вуличне джакузі може бути дуже корисним для:

 • термотерапії;
 • підвищення рухливості деяких частин тіла;
 • покращення кровообігу;
 • укріплення стінок судин;
 • покращення роботи серця;
 • покращення обміну речовин;
 • позбавлення від зайвої ваги, целюліту.

Гідротерапія непогано допомагає боротися з безсонням, надмірним стресом. З її допомогою можна значно покращити стан шкірі, адже потужні струмені з гідрофорсунок якісно знімають відмерлі частинки епідермісу. З усього вищесказаного зрозуміло, що купити вуличний джакузі з підігрівом точно варто, якщо є така можливість і бажання, тим більше, що його ціна на нашому сайті basmarket.com.ua доволі прийнятна для людей із середніми статками. Ми гарантуємо, що наша сантехніка прослужить довгий час і не завдасть господарям зайвого клопоту.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Вуличні джакузі саме у нас:
 • висока якість товару
 • різноманітність асортименту
 • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Серед наших товарів найпопулярніші:
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15