Зимова консервація басейнів

Обладнання та засоби для зимової консервації вуличного басейну

На зимовий період обов'язково слід виконати консервацію басейну, який знаходиться зовні і не використовуватиметься в холодну пору року. Ця процедура дозволяє вирішити відразу кілька важливих проблем, зберігши басейн у бездоганному стані. Купити якісні засоби для консервації води в ємності на зиму за вигідною ціною можна в інтернет-магазині "Басейн-Маркет". У нашому каталозі представлений великий асортимент продукції від кращих виробників, що дозволяє кожному клієнту підібрати товар, який максимально підходить для вирішення поставлених завдань.

Навіщо виконується консервація басейнів і скільки це коштує?

Використання хімії для басейнів та спеціальних пристроїв для консервації води в басейні на зиму, вартість яких на українському ринку відносно невисока, дозволяє вирішити такі завдання: збереження обладнання та трубопровідних систем у працездатному стані;

 • зменшення показників тиску ґрунту на конструкцію;
 • забезпечення додаткового захисту чаші від механічних пошкоджень та згубного впливу температурних перепадів;
 • збереження чистоти та якості води протягом тривалого часу.
 • Ціна консервації залежить від багатьох факторів, найбільш значущими з яких є об'єм басейну, а також хімія. Спеціальні склади являють собою концентровану речовину, що додається у воду згідно з рекомендованою виробником пропорцією. Не дивно, що і продається засіб в упаковках різного об'єму.

  Як виробляється зимова консервація басейну?

  Підготовка басейнів до холодної пори року здійснюється в кілька етапів. Спочатку слід ретельно очистити дно і стіни чаші від забруднень, що накопичилися на них. Також не варто забувати і про необхідність ретельного промивання та обробки фільтрів для басейну, а потім через фільтри для басейну. фільтраційну систему слід внести консервант згідно з рекомендаціями, наданими виробником та зазначеними в інструкції до використання засобу. Додатково слід перевірити рівень води в чаші, який не повинен досягати випускних форсунок.

  Щоб уникнути пошкодження трубопровідної системи, повністю спустіть воду з труб, а також встановіть зимові заглушки на насос для басейну, скиммер і форсуночні отвори. Щоб знизити вплив льоду на стінки чаші, у каркасному басейні варто встановити зимові поплавці. Купити все потрібне для підготовки до зимівлі можна на сайті basmarket.com.ua. Для консультації з менеджером, уточнення вартості та термінів доставки, а також доступних способів оплати достатньо зателефонувати нам за вказаним у контактній інформації номером телефону.  Відповіді на запитання, що часто ставляться:
  Причини, з яких варто оформити замовлення на Зимова консервація саме у нас:
  • висока якість товару
  • різноманітність асортименту
  • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
  Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
  Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15