Трансформатори для басейнів

Трансформатори для басейнів

Однією зі складових освітлювальних приладів для басейну є трансформатор. Він використовується для світлодіодних та галогенних ламп. Згідно зі стандартами якості, у всіх басейнах повинен застосовуватися трансформатор змінного струму на 12 вольтів. Це необхідно для дотримання заходів безпеки. Згідно з правилами, на всі джерела світла має подаватися напруга від окремого. Роль останнього може виконувати окремий трансформатор або обмотка для кожного басейну.

Особливості та види

Трансформатор світильник використовується з метою забезпечення безпеки та створення унікального дизайну. Неважливо, де розташована водойма — на вулиці або в приміщенні. Трансформатор підсвічування буває:

  • зовнішнім (оточує басейн);
  • внутрішнім (потрібний, щоб освітлювати водну гладь).

Трансформатор для освітлення басейну — це одна з головних деталей. Призначення таких пристроїв — перетворювати напругу в 12 або 24 В, і захищати світильники від різних несправностей, які можуть статися в електромережах, наприклад, короткого замикання або стрибків напруги. Їх розміщують у герметичних корпусах, так вони менше шумлять та захищені від попадання вологи.

Для того, щоб вгадати з вибором приладу, необхідно враховувати:

  • потужність (має бути з запасом), яка обчислюється так: плюсується потужність усіх приладів для освітлення і вибирається прилад з потужністю, що трохи перевершує одержану під час обчислення;
  • розмір та форма акваторії;
  • кількість обраних для освітлення приладів.

Багато хто знає, що в більшості випадків трансформатори гудуть. Причина — виникнення вихору в тілі приладу. Щоб мінімізувати дію вихрових струмів, трансформатор для басейну поділяють на окремі пластини. Товщина останніх зводиться до мінімуму. Електрично вони розділені папером чи лаком-діелектриком. Саме через виникнення вихрових струмів відбувається взаємодія пластин трансформатора між собою, і він видає легке гудіння. Питання вирішується розміщенням трансформатора в герметичний корпус.

Чому варто купити товар саме у нас

Інтернет-магазин Басейн-Маркет готовий запропонувати своїм новим та постійним клієнтам величезний вибір якісних світильників для підсвічування території. Наші товари — це прилади, в яких застосовані матеріали високої якості та інноваційні технології. Ціни на продукцію залишаються доступними.

Разом із трансформаторами можна купити басейн-трансформер. Він сподобається людям, які хочуть зробити своє подвір'я максимально функціональним. У сухому положенні басейн-трансформер є частиною двору. Коли натискається кнопка на панелі управління, частина вашого двору неспішно йде під землю і заповнюється водою.

Кваліфіковані менеджери та консультанти допоможуть підібрати якісний виріб, враховуючи всі технічні моменти освітлювальних систем та характеристики кожного світильника, що використовується. Замовити товар можна прямо на сайті в телефонному режимі, або написавши на електронну адресу. Фахівці вийдуть з вами на зв'язок найближчим часом, щоб уточнити всі необхідні деталі щодо доставки та оплати. Також на сайті можна ознайомитися з умовами будівельних та монтажних робіт, оскільки компанія також займається будівництвом басейнів. Купуйте якісні трансформатори для освітлення, щоб басейн став безпечним та унікальним за дизайном місцем. Забрати своє замовлення можна у нас на складі, який знаходиться в місті Києві (адресу можна дізнатися на сторінках порталу або у співробітників інтернет-магазину) або ж можна оформити доставку кур'єрською службою в будь-яку точку країни.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Трансформатори для басейнів саме у нас:
  • висока якість товару
  • різноманітність асортименту
  • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15