Фільтри механічного очищення

Фільтри механічного очищення

Обзавестися власним ставком — мрія багатьох власників заміської нерухомості. Це можливість не лише виділитися серед сусідів, ловлячи їхні заздрісні погляди, а й отримати ідеальне місце для відпочинку чи релаксації. Однак одними проєктними та будівельними роботами справа не обходиться. Після того, як штучна водойма готова та радує око, необхідно її обслуговувати й утримувати в чистоті. А це не так просто, адже якщо природне озерце може самоочищатися природним способом, то штучному не обійтися без спеціальної техніки, якою є фільтр механічної очистки ставка.

Вибираємо фільтрувальне обладнання

Якщо у справжньому озері відбуваються складні процеси, пов'язані з підтриманням природного балансу, і, крім того, обов'язково є джерело води, що поповнює його та вимиває органіку, то штучне є ямою, вистеленою водонепроникним пластиком. І якщо не займатися очищенням, то через деякий час воно перетвориться на болото з поганим запахом.

Головне завдання механічного фільтра полягає у видаленні водоростей, опалого листя та інших органічних забруднень, що псують своїм виглядом дзеркальну гладь ставка. Фільтри механічного очищення ставків уловлюють тверді частинки, які потім можна видалити самостійно. Існує декілька різновидів таких очисних систем, які відрізняються принципом фільтрації та способом встановлення. Але в будь-якому випадку необхідно забезпечити постійне надходження води до фільтрувального пристрою, щоб постійно підтримувати належну якість води в ставку та біобаланс.

Існує два основних методи подачі води на фільтри мехочистки – гравітаційний і напірний.

За самопливного, тобто гравітаційного, вода надходить у фільтр шляхом викачування відфільтрованої води з фільтра згідно із законом сполучених судин. За такої подачі води частинки бруду не розбиваються крильчаткою насоса та високими турбулентними потоками на дрібніші частинки, що дозволяє зібрати все сміття з води навіть фільтрами більш грубої очистки. Такі пристрої слід встановлювати так, щоб верхній край механічного фільтра був розміщений на висоті 1–2 сантиметри над рівнем води. Фільтри UltraSieve та EconoSieve, представлені в нашому інтернет-магазині, передбачають гравітаційний метод.

Принцип роботи напірних фільтрів полягає в тому, що воду зі ставка слід подавати насосом. Для якісного очищення фільтра використовують матеріал тоншого очищення, щоб уловлювати малі частинки бруду. Але беззаперечною перевагою є те, що його встановлення ніяк не прив'язане до рівня поверхні води, і його можна встановлювати у підвалі чи окремому технічному приміщенні.

За типом корпусу фільтри механічного очищення можуть бути напірними та безнапірними. Напірні очищувачі мають герметичний корпус, і здебільшого він представлений у вигляді бочки різних форм. Напірні пристрої не прив'язані до рівня води та мають велику популярність серед покупців. Безнапірні фільтри вимагають точнішого підбору насосів і місця встановлення, але практичніші в обслуговуванні та доступніші у ціновому вираженні. В ролі фільтрувального елемента можуть виступати фільтрувальні решітки, сітки з неіржавної сталі, пластикові кульки, щітки або губки. Весь бруд, листя, водорості й інші частинки органіки затримуються на наповнювачі та осідають, а чиста вода повертається у ставок. Саме за цим принципом працюють усі ставкові фільтри, присутні у нашому онлайн-каталозі.

Яке обладнання вибрати, кожен вирішує для себе сам. Головне — не забувати, що за кожною гарною штучною водоймою обов'язково стоять години праці та хороший фільтр механічного очищення.

Техніка для фільтрації води

Інтернет-магазин Басейн-Маркет — одне з небагатьох місць в українському сегменті Всесвітньої павутини, де можна купити буквально все, що стосується штучних водойм: від плівки для утримання води у ставку до водних атракціонів і донних гейзерів. Ті, хто мріють про свій ставок чи водойму, можуть замовити у нас весь комплекс товарів і послуг — від проєкту до будівництва, налагодження, встановлення аксесуарів і введення в експлуатацію.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Фільтри механічного очищення саме у нас:
  • висока якість товару
  • різноманітність асортименту
  • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15