Плаваючі шланги для басейнів

Плаваючі шланги та їх використання

Басейн, незалежно від того, домашній він, шкільний чи готельний, має бути зручним і функціональним, але насамперед — чистим. В іншому випадку атракціони та водоспади нікому не будуть потрібні.

Вода — це чудове життєдайне середовище для мікроорганізмів. Регулярне очищення та дезінфекція, збирання сміття оберігає від появи водоростей слизу на стінках, позбавляє від трави, листя та комах. У цій справі не обійтися без підводних очищувачів і пилосмоків. Для їхньої роботи та забезпечення циркуляції води необхідні шланги, але не звичайні, а плаваючі. Купити гнучкий шланг для очищення та зливу води з басейну можна онлайн — в інтернет-магазині Басейн-Маркет.

Особливості конструкції та нюанси вибору

Для того, щоб знайти відповідний гідрошланг для басейну, потрібно знати, що шукати. Він має бути виготовлений із міцних матеріалів, мати достатню довжину, щоб доходити до будь-якої частини басейну, а також важливо, щоб ціна на нього була доступною. Тим більше, що одним шлангом тут не обійтися, потрібно мати хоча б декілька. Вибирати гнучкі шланги необхідно, орієнтуючись на розмір басейнів. Достатня довжина шланга для чищення басейну дозволить без проблем дістатися будь-якої ділянки. Для басейну середнього розміру 7-9 метрового шланга має бути більш ніж достатньо. Але краще провести самостійні заміри та купити трохи довше, ніж було розраховано. Це забезпечить комфортне користування та позбавить від неприємних сюрпризів.

Діаметр не менш важливий, ніж довжина. Він визначає ефективність і швидкість роботи. Найбільш ходовий розмір — 1,5 дюйма або 38 міліметрів. Саме такі шланги представлені у достатній кількості на нашому сайті.

Хороший шланг, як правило, виготовляється з високоякісного пластику або аналогічного матеріалу. Він відрізняється міцністю, гнучкістю, не схильний до протікань. За можливістю необхідно уникати дуже тонких виробів, схильних до заломів і перекручування. Також важлива зносостійкість і захист від впливу хімікатів, хлору та ультрафіолету.

Якісний шланг може прослужити до 4 років без заміни, якщо дотримуватися декількох простих правил:

  • не опускати його у воду, доки не будуть там розчинені хімікати для басейну;
  • не залишати на сонці після використання. Наскільки б не був гідрошланг стійким до дії ультрафіолету, якщо виробу доведеться декілька днів лежати на гарячому сонці, нічого хорошого з цього не вийде;
  • під час зберігання намагатися не сильно його скручувати, а якщо шланг складається з декількох секцій, зберігати кожну з них прямо.

Загалом гнучкий шланг — це необхідний аксесуар для обслуговування басейнів. І хоча це витратний матеріал, за умови правильного вибору він може прослужити досить довго, а каркасний басейн завжди буде чистим.

Необхідне обладнання для басейнів

Компанія Басейн-Маркет займається продажем басейнів та аксесуарів до них тривалий період часу. За цей час нами не тільки було накопичено досвід, а й налагоджено зв'язки з відомими виробниками. Ми гарантуємо індивідуальний підхід і пропонуємо нашим покупцям продукцію на основі передових технологій, що значно скорочує експлуатаційні витрати.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Плаваючі шланги для басейнів саме у нас:
  • висока якість товару
  • різноманітність асортименту
  • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15