Ставкові фонтани

Фонтани для штучних водойм

Ставок — це штучно створена водойма, яка може використовуватись як у промислових цілях для розведення, вирощування риби, так і для створення стильного ландшафтного дизайну на присадибній ділянці, у саду заміського котеджу. Останній варіант набуває дедалі більшого поширення в сучасній Україні, адже красива чиста водойма незвичайної форми одразу надає ландшафту вишуканості. Єдине, до чого слід бути готовими власникам, — це необхідність постійного правильного догляду за нею. Також варто замислитися над вибором елементів декору, які дозволять підкреслити вишуканість цього креативного рішення.

Фонтани для декоративних ставків — один із найпопулярніших способів декору штучних водойм. Всього кілька років тому для втілення цієї ідеї власникам доводилося витрачати додатково значну суму на встановлення стаціонарної конструкції, прокладення комунікацій для неї. Сьогодні робити це зовсім не обов’язково, адже є прекрасна можливість замінити дорогий у зведенні і обслуговуванні стаціонарній фонтан сучасним плавучим портативним варіантом.

Плавучі фонтани для ставків — красиво, доступно, креативно

Перше і основне, що треба знати про плавучі фонтани, — вони не потребують спеціального монтажу, підведення комунікацій, підключення до них. Вироби працюють повністю автономно. До користувачів вони потрапляють готовими до використання у частково зібраному вигляді. Вам залишиться лише приєднати до основного корпусу кілька елементів та спустити готовий агрегат на поверхню водойми. За бажанням ставок можна декорувати кількома такими фонтанами, і це буде виглядати стильно і красиво.

Крім цього, слід зазначити ще кілька переваг сучасних плаваючих фонтанів:

 • додаткова аерація поверхневого шару води;
 • створення сприятливих умов для водної флори і фауни;
 • попередження застоювання, цвітіння води.

Автономний агрегат не створюватиме перешкод для вільного пересування риб, інших живих організмів, людей, тож за бажанням ви завжди зможете насолодитися купанням у чистій, прохолодній, збагаченій киснем воді і помилуватися привабливою картиною роботи плаваючого фонтану. Замовити якісний агрегат з доставкою по Україні можна на нашому сайті basmarket.com.ua. У каталозі представлена продукція від кращих світових брендів за прийнятною ціною, тому відмовлятися від покупки точно не доведеться.

Який фонтан для ставка краще купити?

Коли рішення на користь придбання плавучого фонтану для декору та аерації водойми прийнято, залишається лише вирішити, якому саме різновиду з представлених на вітчизняному ринку надати перевагу. На сьогодні жорстка класифікація плавучих фонтанів для ставків відсутня, тому свій вибір слід ґрунтувати на технічно-експлуатаційних характеристиках. А саме:

 • кількість і вид насадок;
 • потужність насосу;
 • наявність чи відсутність підсвітки.

Комплект стандартного агрегату зазвичай складається з:

 • корпусу;
 • насосної установки;
 • поплавків;
 • комплекту насадок.

Будь-яку модель можна як відпустити у вільне плавання плесом, так і закріпити у необхідному місці за допомогою якоря чи розтяжок, зафіксованих на березі.

Слід розуміти, що використання плаваючих фонтанів — виключно сезонне. З настанням холодів їх необхідно демонтувати, добре просушити і покласти на зберігання до наступного літа. Агрегати в процесі експлуатації не вимагають складного спеціального догляду. Для їх постійної якісної роботи достатньо кілька разів на сезон очищати корпус, насадки, насосну установку від нальоту. Зробити це можна самостійно. В інтернет-магазині компанії «Басейн-маркет» ви можете купити якісні плавучі фонтани для ставків за доступною ціною. З вибором кращого варіанту в залежності від потреб і побажань завжди готові допомогти наші ввічливі консультанти.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Фонтани для водойм саме у нас:
 • висока якість товару
 • різноманітність асортименту
 • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15