Солярна плівка та намотувальні пристрої

Солярна плівка для басейнів — для чого потрібна

Солярна (теплоізоляційна) плівка для басейнів — це матеріал із щільного поліетилену, поверхня якого вкрита повітряними бульбашками з одного боку, а з іншого — гладка ламінована.

Використання солярної плівки дозволяє вирішити одразу декілька завдань: захищає вуличну водойму від піску, листя, сміття, запобігає швидкому охолодженню води. Особлива структура плівки пропускає сонячні промені, які нагрівають каркасний басейн, однак в той же час матеріал знижує швидкість випаровування вологи (майже на 85%) і хімії, яку зазвичай додають у воду басейну.

Солярна плівка стелиться на поверхню води бульбашками донизу. Гладка поверхня притягує короткі хвилі сонячної енергії, яка легко проходить крізь плівку й акумулюється в бульбашках, а звідти тепло поглинається водою. В результаті басейн нагрівається без додаткових пристосувань. Використання солярної плівки дозволяє підняти температуру води на 5-10 градусів.

Використання солярної плівки в басейнах, які розміщені всередині будинку, запобігає утворенню конденсату на стінах, знижує вологість у приміщенні, а також унеможливлює поширення специфічного запаху хімічних реактивів.

Як вибрати солярну плівку для басейну

Якісна солярна плівка може прослужити не один сезон. Але для цього треба правильно обрати матеріал. Експерти рекомендують звертати увагу на такі характеристики:

  • розмір;
  • якість матеріалу;
  • бренд.

Теплоізоляційні плівки бувають різних розмірів і форм, що дозволяє вибрати конфігурацію покриття, враховуючи форму й габарити басейна. Зокрема в нашому магазині матеріал продається рулонами шириною від 3 до 6 м. Також можна придбати солярний поліетилен потрібного розміру разом з навивною ролетою. Такий варіант хоч і коштує дорожче, проте значно зручніший у використанні та зберіганні.

Від якості сировини, використаної для виготовлення солярної плівки, залежить те, як матеріал буде вести себе в експлуатації і скільки прослужить. Ми продаємо солярні плівки, виготовлені з екологічного матеріалу з тривалим терміном служби. Під дією тепла й ультрафіолетових променів такий матеріал не виділяє токсичних речовин чи різкого запаху, є стійким до перепадів температури, безпроблемно переносить контакт з хімічними речовинами, які зазвичай додають у воду басейну. Матеріал стійкий до деформації та розривів.

Зазвичай плівки відомих виробників є більш міцними та довговічними. Такі компанії використовують високоякісну сировину, а готові вироби тестують, перевіряючи їхні експлуатаційні характеристики.

Якщо ви бажаєте купити якісну солярну плівку з асортименту найкращих вітчизняних та зарубіжних виробників, зверніть увагу на продукцію, представлену в нашому інтернет-магазині. Ми продаємо саме такі теплоізоляційні матеріали для басейнів.

Купити солярну плівку з доставкою по Україні

«Басейн-Маркет» — це вузькопрофільна компанія, яка займається поставками та реалізацією всього, що може знадобитися для установки та обслуговування басейнів. Наш офіс та склади розташовані в Києві, однак скористатися нашими послугами й замовити товар з асортименту «Басейн-Маркет» можна з будь-якого регіону України. Замовлення на солярні плівки та іншу продукцію ми приймаємо онлайн. На доставку товарів по країні зазвичай необхідно не більше 2-3 днів.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Солярна плівка для басейну саме у нас:
  • висока якість товару
  • різноманітність асортименту
  • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15