Компресори повітряні

Що таке аерація (окислородження) штучних водойм і для чого вона потрібна?

Будь-яка водойма штучного чи природного походження зазвичай населена різноманітними живими організмами, котрі потребують достатнього рівня кисню для нормального розвитку і росту. У випадку зі штучними ставками це може бути риба, мальки, корисні одноклітинні мікроорганізми. На жаль, природний вміст молекул кисню у водних масах не завжди відповідає вимогам, є досить нестабільною величиною. Показники можуть змінюватися в залежності від пори року, під впливом зовнішніх обставин, внутрішніх процесів. Саме тому їх слід весь час уважно відстежувати і за потреби штучно насичувати воду киснем.

Саме для можливості штучної безпечної аерації необхідні спеціальні прилади — компресори для окислородження водойм. Крім цього, процес аерації за допомогою компресора дозволяє провести якісне очищення ставка від негативних елементів різного походження. Тож задуматися про необхідність придбання агрегату слід кожному, хто має на ділянці штучні водойми. Їх ціна досить прийнятна з огляду на користь, яку вони приносять, довгостроковість служби.

Компресор для окислородження водойм — яким він може бути?

Гідротехнічне обладнання даного типу буває двох типів:

 • занурювальний (донний) — розташовується на дні водойми;
 • плаваючий (поверхневий) — знаходиться над товщею води.

Окремий вид становлять інжекторні моделі. Їх особливість полягає у здатності поглинати воду разом із киснем. Використовуються вони нечасто, адже потребують значних енергозатрат, але не відрізняються великою потужністю.

Агрегати занурювального типу складаються із зовнішнього пристрою та погружного пристрою. Плаваючі — це один гідротехнічний пристрій. Зазвичай мають кілька додаткових функцій. Вони не підходять для використання впродовж усього року, адже коли водойма вкривається кригою, відсутня можливість вільного пересування її поверхнею. Для цілорічного використання найкраще підходить занурювальне гідротехнічне обладнання — турбінно-інжекторні та лопатеві моделі. В Україні замовити якісний компресор для окислородження водойм можна на сайті basmarket.com.ua. Ми гарантуємо, що у нашому каталозі ви зможете підібрати найкраще енергозберігаюче сучасне обладнання, що буде сприяти зниженню експлуатаційних затрат.

Переваги аерації ставків якісним повітряним компресором

На сьогодні на вітчизняному ринку широко представлені професійні, напівпрофесійні, побутові моделі з різними типами живлення. Частина з них є акумуляторними. Але основна маса все ж вимагає живлення від електричного струму. Тож перед тим, як зробити остаточний вибір, слід продумати, як підвести струм до передбачуваного місця установки. Всі моделі спеціального обладнання для ставків мають корпус із нержавіючого металу чи пластику, здатного витримувати довгостроковий контакт з водою.

Використання якісних приладів у холодну і теплу пору року дозволяє вирішити ряд важливих завдань:

 • не допустити застою водних мас;
 • зупинити неконтрольований ріст водоростей;
 • забезпечити перемішування нижніх і верхніх слоїв;
 • насичити воду молекулами кисню;
 • забезпечити швидке розкладання органічних сполук;
 • сформувати вільну від криги лунку взимку.

Все це в комплексі дозволяє створити у водоймі сприятливий мікроклімат для всіх живих організмів. Купити компресор для окислородження водойми з доставкою у всі куточки країни можна в інтернет-магазині компанії «Басейн-маркет». Більш ніж 20-річний досвід дозволяє нам надавати високоякісні кваліфіковані послуги.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Повітряні компресори для пруда саме у нас:
 • висока якість товару
 • різноманітність асортименту
 • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15