Обробка води

Обробка води в басейні — запорука вашого здоров'я

Заняття плаванням сьогодні сприймається як невіддільна складова здорового способу життя. Під час занять ви тренуєте дихальну, імунну, серцево-судинну систему, розвиваєте м'язи, знімаєте емоційне навантаження. Щоб не завдати шкоди здоров'ю й отримати максимальну користь від плавання, необхідно постійно стежити за показниками води в басейні.

Використовувана для купання в басейні вода, так само як і питна з крана, спочатку містить шкідливі домішки для здоров'я людини. Після декількох днів в ній з'являються мікроорганізми, які починають активно розмножуватись. Багато пилу та дрібного сміття потрапляє до басейну з довкілля. Будь-який відвідувач, навіть той, що прийняв перед цим душ, також бере участь у забрудненні води.

Оскільки здоров'я людини завжди стоїть на першому місці, санітарним нормам слід приділяти особливу увагу. Обслуговування басейну не повинно обмежуватись звичайною фільтрацією або частковою заміною води. Щоб заняття плаванням були безпечними для здоров'я та приносили задоволення, якість води в басейні повинна бути максимально високою. Обробка води охоплює ряд комплексних заходів, таких як дезінфекція, озонування, забезпечення рециркуляції, очищення іонами, ультрафіолетом, активним киснем, підтримка певної температури.

Види та особливості обладнання для обробки води

Для дезінфекції часто використовуються різні хімікати (хімію для басейну), але важливо не перестаратися в боротьбі з мікробами й не помилитися з пропорціями. Щоб цього не сталося, ми пропонуємо придбати спеціальне дозувальне обладнання. Дозувальна станція відповідає за своєчасне подання реагентів у встановлених дозах. Залежно від моделі, станція може працювати в кількох режимах, бути оснащеною насосом для басейну і мати багато додаткових опцій.

З кожним днем стає все популярнішою безреагентна дезінфекція за допомогою ультрафіолетового випромінювання. Цей метод вважається найінноваційнішим і одним з найбільш екологічно безпечних сьогодні. Серед інших переваг ультрафіолетової обробки можна виділити:

  • економічність використання;
  • не змінює склад води;
  • висока ефективність.

У великих басейнах спортивних комплексів метод ультрафіолетової дезінфекції може поєднуватися з хлоруванням. У невеликих приватних басейнах можна повністю відмовитися від застосування хлору для дезінфекції.

Озонування визнано корисним. Завдяки використанню цієї технології вода в басейні стає прозорою, чистою та безпечною. Очищення за допомогою озонатора має багато переваг, серед яких слід зазначити:

  • відсутність запаху;
  • неможливість передозування;
  • процедура займає мінімум часу;
  • не потрібні додаткові реагенти;
  • широкий спектр знищуваних бактерій.

Озонування вважається одним з найбільш прицільних і безпечних способів очищення басейнів.

Сучасним і ефективним методом очищення води є також сольовий електроліз. Цей метод підтримує оптимальну концентрацію хлору у воді, для дезінфекції виробляється лише необхідна кількість реагентів.

Одним з найпрогресивніших методів вважається іонізація. Процес полягає в тому, що під впливом струму система виділяє іони срібла та міді. Перші успішно справляються з усуненням вірусів і бактерій, другі запобігають появі водоростей.

Вибираємо обладнання для басейну найкращої якості

У каталозі магазину basmarket.com.ua представлені ультрафіолетові та дозувальні системи, озонатори, електролізери, іонізатори та інше корисне обладнання, наприклад, фільтри для басейна. Придбати будь-яке з них можна не виходячи з дому. Додайте товар у кошик, оформіть замовлення, після чого менеджери магазину зв'яжуться з вами найближчим часом для уточнення деталей. З будь-якими питаннями звертайтесь до наших консультантів. Вони допоможуть з вибором та порадять оптимальний варіант під ваші особисті запити.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Найпопулярніші: Телефонуйте нашим менеджерам! Нам завжди є що вам запропонувати!
Ми працюємо з покупцями з будь-яких регіонів України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші фахівці розкажуть про всі особливості товару, що цікавить, за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15