Сачок у басейн — що це та навіщо він потрібен?

Будь-який штучний резервуар потребує пильного догляду. Постійне правильне, якісне очищення від бруду — це гарантія того, що ваш басейн буде виглядати привабливо, з часом у воді точно не з’явиться неприємний аромат. Звісно, у сучасних умовах виконувати всю роботу власними руками не слід та й не варто, адже для цього існує маса спеціалізованих технічних пристроїв — пилососи, фільтри, розсіювачі, дозатори та спеціальної хімії для бассейнів. Але все ж таки невелику кількість ручної праці власникам басейнів докладати доводиться. Саме тому необхідно завчасно потурбуватися про наявність відповідного спеціального ручного інструменту.

Сачок для басейну — це, певно, перше, що слід купити одразу по завершенню його будівництва і наповнення водою. Якщо мова йде про штучний водний резервуар під відкритим небом, то вже через кілька годин після наповнення свіжою очищеною водою на її плесі з’явиться сміття. Саме для щоденного самостійного прибирання бруду органічного та неорганічного походження і потрібно завжди мати під рукою зручний якісний сачок. Сучасний інструмент легкий, компактний, тому користуватися ним просто і приємно.

Де в Україні купити якісний сачок для чищення басейну?

Сучасний вітчизняний ринок пропонує масу різновидів і варіантів цього ручного обладнання у різному ціновому діапазоні, тому складнощів з пошуком ідеального варіанту точно не виникне. От тільки якість виробів далеко не завжди відповідає вимогам користувачів. Саме тому пошук хорошого сачка часто перетворюється на складний і довгий квест. Якщо ви знаходитеся в пошуку якісного зручного ручного інструменту для очищення поверхневого шару води в басейні, вам не завадить відвідати наш сайт basmarket.com.ua, у каталозі якого представлені найкращі моделі затребуваних сачків для каркасних басейнів від відомих світових виробників.

Моделі можуть відрізнятися за призначенням:

 • поверхневі;
 • донні.

Вибираючи сачок, варто звернути увагу і на його конструкцію, яка може бути:

 • складною;
 • монолітною.

Окремо слід виділити сучасні варіанти, які призначені для використання в комплексі з телескопічною трубкою (купується окремо). Це дає змогу очистити поверхню води у складно доступних місцях. До того ж, такі сачки набагато легше транспортувати, зберігати, адже вони дуже компактні. Розмір сачка (діаметр каркасу) також обирається індивідуально. Він може бути великим, середнім, маленьким.

«Басейн-маркет» — найкращий асортимент якісних сачків

Незважаючи на примітивність конструкції (каркас, густа сітка), сачок — це дуже ефективний помічник у боротьбі за якісне регулярне очищення штучного водного резервуару. За його допомогою із поверхні водного плеса, дна басейну можна прибрати:

 • листя;
 • галузки;
 • комах;
 • волосся людей;
 • шерсть тварин;
 • квіти;
 • траву;
 • пил;
 • частинки грунту.

Великими сачками очистити поверхневий і донний шар можна швидше, але працювати з ними складніше. Для початківців більше підійдуть середні та малі моделі.

Матеріал виготовлення сітки і каркасу може відрізнятися, що впливає як на ціну виробу, так і на довгостроковість його служби. Важкі монолітні металеві інструменти сьогодні майже не використовуються. Вони поступилися місцем легким сачкам з каркасом із ударостійкого пластику. При виборі слід уважно вивчати експлуатаційні характеристики. Фракція комірок, вага, конструкція сачків — все це впливає на комфортність його використання. Придбати дійсно хороший сачок для очищення басейну завжди можна в інтернет-магазині компанії «Басейн-маркет».Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Сачки для басейну саме у нас:
 • висока якість товару
 • різноманітність асортименту
 • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15