Манжети та їхнє призначення

Одне з основних завдань, яке доводиться вирішувати під час робіт з обв'язування обладнання для басейну та включення його в загальну систему трубопроводів, це запобігання протіканню. З цією метою використовуються різні контактні ущільнювальні матеріали, зокрема різні види манжетів, які виготовляються з еластичного матеріалу. Їхнє основне завдання — забезпечити герметизацію з'єднання, виключивши протікання з труби й водночас не допустивши зовнішнього забруднення.

В інтернет-магазині Басейн-Маркет можна вибрати силіконові, пластикові або гумові манжети-ущільнювачі для гідроізоляції труб різного діаметру.

Особливості експлуатації пластикових ущільнювальних манжет для труб

Ущільнювальна ПВХ манжета для труби є видом механічної прокладки з полівінілхлориду, що використовується для забезпечення міцності й надійності з'єднання труб або під час підключення обладнання (насоси). Щоб бути ефективною, манжета для гідроізоляції труби повинна щільно прилягати до сполучних фланців. Тому правильний вибір ущільнювача має значення. Чинники, що впливають на характеристики ущільнювача, — це температура, матеріал, тиск.

Коли манжетний ущільнювач функціонує за вищих температур, ніж на які він розрахований, в ньому можуть з'явитися термічні тріщини. Згодом вони стануть причиною порушення гідроізоляції і, як наслідок, протікання. Температура може стати також причиною й іншого явища, коли в результаті випаровування води пара осідає на манжетах, і згодом, конденсувавшись, стає причиною виникнення бульбашок, які також негативно впливають на герметичність з'єднання.

Якщо говорити про матеріал, то найчастіше зустрічаються на ринку манжети з полівінілхлориду, силікону чи гуми. ПВХ-ущільнювачі вирізняють міцність, надійність і стійкість до агресивних речовин. Силіконові, створені на основі кремнію, витримують широкий температурний діапазон — від -60 до +250 градусів. Окрім цього, вони не роз'їдаються морською водою та мінімально сприйнятливі до сонячного світла, що дозволяє використовувати їх на відкритих ділянках трубопроводів. Гумові характеризуються еластичністю, чудовими гідроізоляційними властивостями та відносною дешевизною.

Третій чинник, що впливає на роботу манжети, — це тиск. Різниця тисків над манжетним ущільненням є різницею між тиском рідини, що розподіляється на передній частині манжети, і тиском рідини, що існує на задній стороні ущільнювача. Чим більша різниця тисків, тим більшими будуть тертя й підвищення температури. Якщо насосу доводиться мати справу з перепадами або стрибками тиску, знос збільшиться і, можливо, також збільшиться споживання води.

Де купити ущільнювачі для басейну?

Інтернет-магазин Басейн-Маркет пропонує покупцям значний асортимент обладнання для штучних водойм: обладнання для присадибних і спортивних басейнів, труби, фітинги, оздоблювальні матеріали й аксесуари. Знайшлося місце у нашому каталозі й для ущільнювачів. У нас можна купити традиційні круглі манжети й манжети-втулки для труб із доставкою до Києва чи будь-якого іншого міста України.



Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Манжети для труб саме у нас:
  • висока якість товару
  • різноманітність асортименту
  • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Серед наших товарів найпопулярніші:
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15