• Мультихлор комбінований 4 в 1 повільний хлор у таблетках по 200 г для тривалого хлорування (80% акт. хлору) 5 кг

Мультихлор комбінований 4 в 1 повільний хлор у таблетках по 200 г для тривалого хлорування (80% акт. хлору) 5 кг

4.8/5 (5 відгуків) Написати відгук
Доступні варіанти
1 926 грн. Ціна:
1 726 грн.

Ви заощаджуєте
200 грн.

Наявність:
Так
Артикул:
24200305
Виробник:
Linex

 • Доставка Новою Поштою
  або Самовивіз

 • Гарантія на усі товари

 • Повернення - обмін
  14 днів

 • Оплата:
  - на банківську картку
  - безготівковим переказом
  - готівковою оплатою
  - у відділенні Нової Пошти

«Мультихлор комбінований» - таблетки 200 г для комплексної обробки та тривалого знезараження води у басейні. Містить щонайменше 80% активного хлору. Має ефект «чотири в одному»: знезараження + боротьба з водоростями + зниження каламутності (коагуляція) + стабілізація рівня pH. Дуже повільно розчиняється підтримуючи постійний необхідний рівень хлору у воді басейну. Ефективно знищує бактерії, віруси, грибки та всі види водоростей. Забезпечує тривалу дезінфікуючу та альгіцидну дію. Руйнує та пов'язує органічні забруднення, викликають помутніння води. Уповільнює зростання та зниження рівня pH. Не містить вапна, не залишає осад при розчиненні. Формула препарату дозволяє використовувати його у воді будь-якої жорсткості.

Застосування, витрати:

Для обробки води «Мультихлор комбінований» застосовують пасивні дозатори, поплавки дозатори або закладають препарат у скіммер басейну. Дозу для обробки розраховують з міркувань 1 таблетка 200 г на тиждень для води до 35 м3.

«Мультихлор комбінований» - багатофункціональні пігулки для басейну

Ця хімія для басейну являє собою таблетки 200 г для комплексної обробки води в басейні, яка включає стабільну та тривалу дезінфекцію хлором, а також боротьбу з водоростями, підвищення прозорості води завдяки коагуляції зважених часточок і осадженню їх на фільтрі, а також стабілізацію рівня pH, тобто кислотно-лужного балансу. Тепер по порядку: чому таку обробку називають комплексною? Тому що кожен з цих процесів окремо важливий сам по собі, але всі вони в комплексі незрівнянно підвищують ефективність обробки води. Судіть самі – превентивне попередження зростання водоростей знижує потребу в дезінфектантах та знижує каламутність води, тим самим знижуючи навантаження на фільтр. Коагуляція - збирання дрібних забруднень у великі пластівці і подальша їх фільтрація - не що інше, як механічне видалення забруднень та економія хлору на їх окислення та одночасне зменшення кількості пов'язаного хлору. Стабілізація рівня pH – це безумовне підвищення ефективності дії хлору та, звичайно ж, економія препаратів для регулювання кислотно-лужного балансу.

Таблетки містять не менше 80% активного хлору, що робить їх повноцінним та багатим джерелом знезаражуючого агента. Однієї пігулки достатньо для надійної та тривалої дезінфекції, знищення водоростей та зниження каламутності води протягом 7-10 днів у 25-30 м3 води у басейні. Що стосується стабілізації рівня pH, то цей ефект дозволить регулювати його набагато рідше, а можливо і взагалі позбавитися цієї необхідності. З усього сказаного можна дійти втішного висновку, що найкращі таблетки для басейну - це «Мультихлор комбінований».


Матеріали для завантаження:

Інструкція

Онлайн магазин Басейн-Маркет пропонує придбати Мультихлор комбінований. Повільнорозчинний хлорпрепарат для тривалого хлорування. Комплексний засіб: дезінфекція, боротьба з водоростями, коагуляція зважених частинок, стабілізація рН 5 кг.. Якщо ви хочете оформити замовлення на Хімія для басейну або інші товари для басейнів та ставків не залишаючи будинок, відвідайте наш електронний каталог Басейн-Маркет. Ви хочете знайти певну продукцію за ринковими розцінками? Скористайтеся полем для пошуку. Почніть вводити найменування товару, як приклад, грати переливання, хімікати для басейнів чи поплавець для пігулок - і вам буде показана відповідна продукція. Як бачите, все досить просто. Продукція, розміщена у нашому каталозі, чудової якості. Якщо, вибираючи Мультихлор комбінований. Повільнорозчинний хлорпрепарат для тривалого хлорування. Комплексний засіб: дезінфекція, боротьба з водоростями, коагуляція зважених частинок, стабілізація рН 5 кг. вам потрібна додаткова інформація, наші співробітники допоможуть вам. Купити нашу продукцію з доставкою можна в Луцьку чи в іншому українському місті. На все обладнання для басейну, куплене в нашому магазині, поширюється гарантія.
Основні
Призначення для комплексної обробки та тривалого знезараження води у басейні
Фасування 5 кг
Форма випуску таблетки
Написати відгук