• Мультихлор комбінований 4 в 1 повільний хлор у таблетках по 200 г для тривалого хлорування (80% акт. хлору) 1 кг

Мультихлор комбінований 4 в 1 повільний хлор у таблетках по 200 г для тривалого хлорування (80% акт. хлору) 1 кг

4.8/5 (5 відгуків) Написати відгук
Доступні варіанти
Ціна:
403 грн.
Наявність:
Так
Артикул:
24200301
Виробник:
Linex

 • Доставка Новою Поштою
  або Самовивіз

 • Гарантія на усі товари

 • Повернення - обмін
  14 днів

 • Оплата:
  - на банківську картку
  - безготівковим переказом
  - готівковою оплатою
  - у відділенні Нової Пошти

«Мультихлор комбінований» - таблетки 200 г для комплексної обробки та тривалого знезараження води у басейні. Містить щонайменше 80% активного хлору. Має ефект «чотири в одному»: знезараження + боротьба з водоростями + зниження каламутності (коагуляція) + стабілізація рівня pH. Дуже повільно розчиняється підтримуючи постійний необхідний рівень хлору у воді басейну. Ефективно знищує бактерії, віруси, грибки та всі види водоростей. Забезпечує тривалу дезінфікуючу та альгіцидну дію. Руйнує та пов'язує органічні забруднення, викликають помутніння води. Уповільнює зростання та зниження рівня pH. Не містить вапна, не залишає осад при розчиненні. Формула препарату дозволяє використовувати його у воді будь-якої жорсткості.

Застосування, витрати:

Для обробки води «Мультихлор комбінований» застосовують пасивні дозатори, поплавки дозатори або закладають препарат у скіммер басейну. Дозу для обробки розраховують з міркувань 1 таблетка 200 г на тиждень для води до 35 м3.

«Мультихлор комбінований» - багатофункціональні пігулки для басейну

Ця хімія для басейну являє собою таблетки 200 г для комплексної обробки води в басейні, яка включає стабільну та тривалу дезінфекцію хлором, а також боротьбу з водоростями, підвищення прозорості води завдяки коагуляції зважених часточок і осадженню їх на фільтрі, а також стабілізацію рівня pH, тобто кислотно-лужного балансу. Тепер по порядку: чому таку обробку називають комплексною? Тому що кожен з цих процесів окремо важливий сам по собі, але всі вони в комплексі незрівнянно підвищують ефективність обробки води. Судіть самі – превентивне попередження зростання водоростей знижує потребу в дезінфектантах та знижує каламутність води, тим самим знижуючи навантаження на фільтр. Коагуляція - збирання дрібних забруднень у великі пластівці і подальша їх фільтрація - не що інше, як механічне видалення забруднень та економія хлору на їх окислення та одночасне зменшення кількості пов'язаного хлору. Стабілізація рівня pH – це безумовне підвищення ефективності дії хлору та, звичайно ж, економія препаратів для регулювання кислотно-лужного балансу.

Таблетки містять не менше 80% активного хлору, що робить їх повноцінним та багатим джерелом знезаражуючого агента. Однієї пігулки достатньо для надійної та тривалої дезінфекції, знищення водоростей та зниження каламутності води протягом 7-10 днів у 25-30 м3 води у басейні. Що стосується стабілізації рівня pH, то цей ефект дозволить регулювати його набагато рідше, а можливо і взагалі позбавитися цієї необхідності. З усього сказаного можна дійти втішного висновку, що найкращі таблетки для басейну - це «Мультихлор комбінований».Матеріали для завантаження:

Інструкція

Інтернет магазин Basmarket пропонує придбати Мультихлор комбінований. Повільнорозчинний хлорпрепарат для тривалого хлорування. Комплексний засіб: дезінфекція, боротьба з водоростями, коагуляція зважених частинок, стабілізація рН 1 кг.. Якщо ви вирішили придбати Хімія для басейну або інші товари для ставків та басейнів не виходячи з дому, зверніться до нашого онлайн-маркет Басейн-Маркет. Ви хочете підібрати ставкове обладнання за ринковими розцінками? Використайте функцію пошуку. Введіть найменування продукції, що вас цікавить, наприклад, комплектуючі до лід прожекторам, вкладиш для басейну чи електричний обігрівач для води - і вам будуть показані відповідні товари. Все дуже просто та зручно. Продукція, розміщена у нашому онлайн-магазин, чудової якості. Якщо, замовляючи Мультихлор комбінований. Повільнорозчинний хлорпрепарат для тривалого хлорування. Комплексний засіб: дезінфекція, боротьба з водоростями, коагуляція зважених частинок, стабілізація рН 1 кг. у вас виникли питання, наші менеджери допоможуть вам. Придбати наші товари ви можете у Мелітополі або в іншому українському місті. На все обладнання для басейну, куплене в нашому магазині, надається гарантія та можливість повернення.
Основні
Призначення для комплексної обробки та тривалого знезараження води у басейні
Фасування 1 кг
Форма випуску таблетки
Написати відгук